Сумна звістка з фронту: загинув військовий Олексій Лавріков зі Львівщини

Вічна та світла пам’ять Захиснику України

Скорботна звістка з фронту надійшла на Львівщину. В бою з ворогом загинув військовий Олексій Лавріков. Про це повідомляє Стрийська міська рада.

«Щирі співчуття всім близьким та рідним - дружині, сину, дочці, сестрі та брату. Назавжди Герой, що самовіданно боронив рідну землю від ворога», - йдеться у повідомленні

Для довідки: Олексій Лавріков (26.03.1981-04.07.2023) – старший стрілець-оператор десантно-штурмового відділення морської піхоти військової частини. Народився у багатодітній сімʼї селі Кавсько Стрийської громади, проживав у місті Стрий. Навчався у школах №3 та №7. Мав свій бізнес, займався гіпсовою ліпниною, а також працював за кордоном. З початком повномасштабного вторгнення добровольцем подався захищати Україну.  Проходив навчання у Великій Британії. Гідно та відважно виконував всі бойові завдання. Під час одного з них, в бою на Донеччині, віддав життя.

Про час прибуття і чин похорону буде повідомлено додатково

varta1.com.ua: Новини

Коментарі

Читайте також

Найкоментованіше

  1. ПриватБанк після резонансного інциденту запустив гарячу лінію для ветеранів та людей з інвалідністю
  2. Співачка Олена Тополя поділилася реакцією дітей на розлучення з чоловіком
  3. У The Guardian назвали найреалістичніший сценарій для України у 2026 році
  4. росія може завдати масованого удару на Різдво, - Зеленський
  5. Зеленський привітав українців зі святами та озвучив "побажання" путіну

Найчитаніше

  1. В Україні 7 січня відзначатимуть нове свято, яке ініціював Зеленський
  2. Пішов з життя легендарний ведучий львівського телебачення Петро Остапишин
  3. Співачка Олена Тополя поділилася реакцією дітей на розлучення з чоловіком
  4. Стало відомо про загибель молодого десантника з Львівщини: 26 грудня «на щиті» повертається воїн Володимир Олексин
  5. Підтверджено загибель молодого Героя зі Львівщини, який з червня вважався безвісти зниклим