Супутник зафіксував, як російські кораблі завантажують українське зерно в Криму

Росіяни спустошили кілька складів і перевезли зерно на південь

Судячи з нових супутникових фотографій кримського порту Севастополь, розкрадання українського зерна Росією наростає. Про це пише «CNN».

На знімках показано два балкери під прапором Росії, які стикуються та завантажуються з тим, що, як вважають, було вкраденим українським зерном.

Нові зображення від «Maxar Technologies», датовані 19 і 21 травня, показують кораблі — «Матрос Позиніч» і «Матрос Кошка».

За даними сайту відстеження суден «MarineTraffic.com», обидва судна покинули порт: «Матрос Позиніч», який пливе Егейським морем, стверджує, що прямує до Бейрута, а «Матрос Кошка» все ще знаходиться в Чорному морі.

Важко сказати напевно, чи судно завантажується вкраденим українським зерном, але анексований Росією Крим сам виробляє мало зерна, на відміну від багатих на сільськогосподарське виробництво українських регіонів Херсонської та Запорізької областей.

Українські чиновники та промислові джерела повідомили, що російські війська в окупованих районах спустошили кілька складів і перевезли зерно на південь.

Читайте також