Сусід проламав чоловікові череп палицею
На Теребовлянщині сусід проламав палицею чоловікові череп. Це сталося ще перед Новим роком, однак до поліції повідомлення надійшло лише вчора, оскільки його стан суттєво погіршився. Про це повідомили сьогодні у пресслужбі поліції Тернопільської області.
«Майже тиждень житель Теребовлянської територіальної громади перебував дома з проломаним черепом. Проте, коли біль став нестерпним, він звернувся до лікарні. Медики про травмованого 33-річного чоловіка повідомили поліцію», — розповіли у правоохоронців.
За словами начальника відділення поліції № 3 Теребовлі Андрія Купчака, напередодні нового року, 31 грудня, до потерпілого прийшов знайомий. Між чоловіками виник конфлікт і гість схопив палицю й кілька разів вдарив нею господаря по голові.
Чоловік втратив свідомість, але ні медиків, ні поліцію не викликав.
«Дев’ятого січня мешканцю Теребовлянщини стало погано, дружина викликала швидку. Рентген показав, що у нього крововилив та перелом черепа. Чоловіка госпіталізували у реанімаційне відділення. Встановили працівники поліції особу дебошира — це раніше судимий уродженець Закарпаття, 1993 року народження. Він притягувався до відповідальності за тілесні ушкодження», — додали в поліції
У суді розглядається й провадження згідно статті 345 (погроза або насильство щодо працівника правоохоронного органу) ККУ.
Останній факт працівники поліції внесли в Єдиний реєстр досудових розслідувань згідно із ст. 121 (умисне тяжке тілесне ушкодження) Кримінального кодексу.
varta1.com.ua: Новини
На переговорах категорично не можна обговорювати скорочення ЗСУ, це єдина гарантія існування України, - політик Палатний
Під час майбутніх перемовин в жодному разі не можна обговорювати скорочення Збройних сил України та військово-промислового комплексу
Рютте не проти відновити відносини з Москвою після війни
Після завершення війни із росією хочуть крок за кроком відновити нормальні відносини
Залужний анонсував запуск паспортного сервісу для українців у Британії
Посол повідомив, що обговорив можливість залучення до роботи в паспортному сервісі українців із досвідом роботи з документами, які вже перебувають у Великій Британії
Найкоментованіше
- Зеленський заявив, що волів би взагалі не укласти жодної угоди, ніж змусити свій народ прийняти погану, - The Atlantic
- МАГАТЕ заявляє, що усі АЕС в Україні зупинили виробництво електроенергії
- Пенсії в Україні зростуть з 1 березня
- Зеленський підписав указ, яким дозволив чоловікам віком від 60 років проходити військову службу
- Зеленський уточнив, за яких умов бойові дії можна буде завершити до літа
Найчитаніше
- У львівській лікарні чоловікові з третьою стадією раку рота видалили пухлину
- росія знищила великий завод з виробництва дронів в Україні
- Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який з 2024 року вважався безвісти зниклим
- МАГАТЕ заявляє, що усі АЕС в Україні зупинили виробництво електроенергії
- На Львівщині затримали лікаря за вимагання 80 000 грн хабаря
Коментарі