«Суспільство не може толерувати ухилення від призову», - Олег Синютка
Голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка прокоментував події, які трапилися минулих вихідних у Львові на вулиці «Крива Липа». Під час апаратної наради у Львівській ОДА очільник області зазначив, що військові не радилися із Львівською обласною державною адміністрацією стосовно перевірки документів молоді призовного віку. Про це повідомляє прес-служба ЛОДА.
«Молода людина, яка не хоче отримувати повістку, яка ухиляється від служби у ЗСУ повинна мати однозначно негативне сприйняття серед суспільства. Вона не повинна бути в різних спільнотах, соціальних мережах, «героєм», який зробив щось надзвичайне – ухилився від служби. Вона повинна мати громадське засудження. Чому ніхто вголос не говорить про те, що він давно повинен був бути у військкоматі і пройти призовну комісію», - наголосив голова Львівської ОДА.
Олег Синютка також нагадав, що призовники не йдуть в зону АТО, а строкова служба – це конституційний обов‘язок громадянина України. Окрім того, голова Львівської облдержадміністрації доручив правоохоронним органам провести розслідування стосовно перешкоджання перевірки одного із закладів.
«Це повинно стати предметом публічної дискусії. Чи потрібна суспільству армія, яка його захищає, чи можливо нам потрібні молоді люди, які порушують закон, уникають виконання свого обов’язку. Суспільство повинне визначитись: у першому випадку матимемо незалежну державу із сильною армією, у другому – прийде окупант і буде нами керувати. Тому я закликаю всіх не залишатися осторонь», - додав Олег Синютка.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
Львівщину атакували ворожі бойові безпілотники
На місцях працюють профільні служби та визначають масштаби наслідків
У четвер Львівщина попрощається з воїном Павлом Мощичем
У 2025 році отримав поранення під час бойових дій на Покровському напрямку, мав кілька складних операцій та перебував на реабілітації вдома
Топ-5 магазинів матраців у Львові: де купити якісний матрац у 2026 році?
Нижче ми зібрали п’ять популярних локацій з широким асортиментом, де львів’яни найчастіше купують матраци.
Найкоментованіше
- У Луцьку група підлітків напала на військових ТЦК (ВІДЕО)
- Україна пропонує росії продовжити перемир'я після Великодня, – Зеленський
- Військовослужбовці ТЦК у разі небезпеки можуть застосовувати вогнепальну зброю, - нардеп
- До України привезли Благодатний вогонь
- В Україні весь особовий склад одного ТЦК відправили на бойові посади
Коментарі