Свідок жахливої авіатрощі у Броварах викрав з місця події банківську картку загиблого і витрачав гроші з неї на онлайн-розваги (ФОТО)

Чоловік привласнив візитницю з банківською карткою одного із загиблих членів екіпажу

Авіатроща у Броварах / фото: bigkyiv

Мешканець Київщини заволодів банківською карткою загиблого члена екіпажу в авіакатастрофі в Броварах і витрачав кошти на власні потреби.

Як повідомили  в Офісі Генерального прокурора України, за даними слідства, у січні 2023 року після авіакатастрофи в Броварах, підозрюваний прийшов на місце події. Скориставшись скупченням людей, які надавали допомогу постраждалим, він привласнив мобільний телефон і візитницю з банківською карткою одного із загиблих членів екіпажу.

За допомогою телефону загиблого підозрюваний отримав доступ до його рахунків. Гроші знімав у банкоматі, касах магазинів та витрачав на онлайн-розваги. Сума завданих збитків встановлюється.

Про списання коштів з поточного та кредитного рахунків стало відомо під час оформлення спадщини. Дружина загиблого звернулась із заявою до правоохоронців.

Читайте також: дружина пілота з Львівщини з новин дізналася про загибель чоловіка у Броварах.

За процесуального керівництва Броварської окружної прокуратури повідомлено про підозру чоловіку за фактами крадіжки та привласнення офіційного документа (ч. 4 ст. 185, ч. 1 ст. 357 КК України).

До суду скеровано клопотання про обрання підозрюваному запобіжного заходу.

 

 

 

varta1.com.ua: Новини

Володимир Садовий