Свіжа статистика: на Львівщині підтверджено 798 випадків інфікування коронавірусом
Станом на 09.00 год., у Львові та на Львівщині підтверджено 798 випадків інфікування коронавірусом, з них 20 — летальні. Про це повідомила пресслужбі львівської міської ради Галина Слічна, заступниця міського голови Львова та керівниця міського штабу з протидії коронавірусу.
Загалом, за весь період карантину до Львівської обласної інфекційної лікарні звернулись 3282 особи, госпіталізовані — 478, на амбулаторному лікуванні — 2804 особи, виписані — 324 особи.
Зараз у лікарні перебуває 153 особи, з них в реанімації — 8 осіб, на апаратні ШВЛ — 3 особи.
Коронавірусну інфекцію виявлено — у 798 осіб, 20 людей померло. 157 пацієнтів одужало.
За оперативними даними, за вчорашню добу, лабораторні центри в місті провели 239 ПЛР-тестів, з яких 45 — позитивні (серед них — 28 це мешканці Львова).
varta1.com.ua: Новини
Поліціянтам в Україні підвищать зарплати
Метою ухвалення законодавчого акта є закріплення мінімального, гарантованого рівня посадового окладу поліціянта
Президент розповів, хто представлятиме Україну на переговорах зі США у Саудівській Аравії
Україну на переговорах з американською делегацією у Саудівській Аравії представлятимуть четверо високопосадовців
Словаччина вже не розраховує на постачання російського газу через Україну
У словацькій компанії SPP не підтвердили створення дочірньої компанії в Україні для організації транзиту російського газу
Найкоментованіше
- У Раді пропонують "ускладнити життя" ухилянтам
- У The Telegraph вважають, що Трамп може вийти з мирного процесу
- Зеленський дав обнадійливу заяву щодо закінчення війни
- У ТЦК пояснили, коли військового звільнять від відповідальності за СЗЧ
- Учасниця двох Олімпіад з України прийняла російське громадянство
Найчитаніше
- На Львівщині затримано голову сільської ради зі спільником
- Поліція повідомила деталі вбивства військового ТЦК у Львові
- У Львові чоловік вбив військослужбовця ТЦК
- Смертельна ДТП під Городком: Водій BMW X5 під час обгону спричинив масову аварію, загинув 33-річний чоловік
- У Львові хлопець вдарив ножем чоловіка, який заступився за жінку (ФОТО)
Коментарі