Священника з Київщини звинувачують у згвалтуванні хворого на коронавірус аспіранта з Франції (ВІДЕО)

2022-01-04-085121
2022-01-04-085121

Аспірант з Франції Ніколя Імбер заявив, що священик УПЦ Московського патріархату зґвалтував воно. Француз приїхав до Києва досліджувати відносини в православній церкві. Спілкувався зі священниками і паралельно читав лекції в Київському Політехнічному. Напередодні подій чоловік інфікувався коронавірусом. Хвороба значно підкосила Ніколя, тому він звернувся до знайомого священника Московського патріархату. Той запросив його до себе, нагодував, напоїв горілкою і уклав спати. Згодом, коли алкоголь подіяв, священник прийшов в кімнату до хлопця і ліг поруч, — повідомляє «Варта1», з посиланням на «УНІАН».

Священник Української Православної церкви прокоментував звинувачення у зґвалтуванні французького аспіранта Ніколя Імбера. Чоловік все заперечує і має намір подати зустрічну заяву.

«Ми пробували три настоянки — калину, малину. Застілля у нас не було. Був борщ, пельмені рибні», — розповів архімадрит Ахілла.

При цьому він зазначив, що француз напросився переночувати, тому йому дали піжаму і поклали спати. Він вказав, що поведінка хлопця змінилася. Крім того, він став дуже агресивним, коли його стали випроваджувати.

У поліції Київської області повідомили, що француз подав заяву про злочин. За цим фактом вже допитали священника й очікують результати експертиз.

https://www.youtube.com/watch?v=muiRaV8vt1Q