Святковим ретропотягом Львівської залізниці подорожувало понад 1100 пасажирів

Паротяг
Паротяг

За чотири дні, від 29 грудня до 1 січня включно, поїздку святковим паровозом, який регіональна філія «Львівська залізниця» організувала для львів’ян та гостей міста, здійснили понад 1100 дорослих і малих пасажирів.

Про це повідомили в пресслужбі Львівської залізниці.

«У залізничних касах приміського касового залу Львівського вокзалу не залишилося жодного квитка на всі вісім рейсів, які з 29 грудня 2019 року до 1 січня 2020 року здійснив паровоз Ер-797-86 із двома пасажирськими вагонами. Тож понад 1100 пасажирів скористалися запрошенням Львівської залізниці здійснити подорож ретропоїздом за маршрутом «Львів–Брюховичі–Львів», — йдеться в повідомленні.

Окрім оригінальних фото на фоні паровоза, а також цікавої подорожі поїздом, на станції Брюховичі пасажирів урочисто зустрічали вихованці Львівської дитячої залізниці. Віншуваннями та колядками юні залізничники вітали гостей зі зимовими святами. Святкова акція Львівської залізниці зацікавила не лише малих пасажирів, а й викликала жвавий інтерес серед дорослих. Загалом, у касах було реалізовано 332 дитячі квитки та 820 повних проїзних документів.