Святий Миколай зі Львова привітав дітей з прифронтових населених пунктів

Зі Львова на Луганщину завітав автомобіль військового святого Миколая. Мікроавтобус навантажений подарунками для захисників України та місцевих дітлахів. Про це інформує пресцентр ООС.

«Святий Миколай — захисникам на Сході» — щорічна святкова акція, яку влаштовують працівники будинку офіцерів у Львові, військові капелани та представники волонтерських організацій.

Роль «Святого Миколая» виконав особисто начальник Львівського будинку офіцерів — полковник Віталій Провозін.

Святий Миколай завітав до українських діток, які проживають у прифронтових населених пунктах на Луганщині та привітав їх солодкими подарунками. Позитивні емоції, гарний настрій, великий заряд енергії від казкового дійства отримали всі присутні, а приємні спогади про цей день надовго закарбуються у пам’яті малечі.

Святкову атмосферу дітлахам та їх батькам подарував військово-волонтерський «десант» 58-го Будинку офіцерів зі Львова. Вже сьомий рік поспіль цей колектив вирушає до району проведення операції Об’єднаних сил щоб подарувати свято місцевій малечі та принести дух Різдва й Нового року воїнам на передовій.

Віталій Провозін каже, що найбільшою подякою для їх творчого колективу є щастя в очах дітей та дорослих: «Цей день є одним з найочікуваніших свят, коли малеча сповнена мрій і фантазій, вірить в казку і ангела, який обов’язково винагородить за слухняність. Коли бачиш як сяють від щастя очі дітлахів, котрим даруєш подарунки, розумієш, що їм це справді потрібно. І що наша місія дійсно важлива».

varta1.com.ua: Новини

Коментарі

Читайте також

Найкоментованіше

  1. росія може завдати масованого удару на Різдво, - Зеленський
  2. Зеленський привітав українців зі святами та озвучив "побажання" путіну
  3. Набір у патрульну поліцію Львівської області триває
  4. ПриватБанк після резонансного інциденту запустив гарячу лінію для ветеранів та людей з інвалідністю
  5. В Україні 7 січня відзначатимуть нове свято, яке ініціював Зеленський

Найчитаніше

  1. В Україні 7 січня відзначатимуть нове свято, яке ініціював Зеленський
  2. Пішов з життя легендарний ведучий львівського телебачення Петро Остапишин
  3. Співачка Олена Тополя поділилася реакцією дітей на розлучення з чоловіком
  4. Стало відомо про загибель молодого десантника з Львівщини: 26 грудня «на щиті» повертається воїн Володимир Олексин
  5. ПриватБанк після резонансного інциденту запустив гарячу лінію для ветеранів та людей з інвалідністю