Свириденко написала заяву про відставку з посади прем'єр-міністра
Парламент розгляне це питання найближчим часом відповідно до встановленої процедури
До Верховної Ради України надійшла заява прем'єр-міністерки Юлії Свириденко про відставку із посади. Про це повідомив голова Ради Руслан Стефанчук у Facebook.
"До Верховної Ради України надійшла заява про відставку прем’єр-міністра України Юлії Свириденко. Парламент розгляне це питання найближчим часом відповідно до встановленої процедури", - зазначив він.
Стефанчук подякував Свириденко за роботу на чолі уряду "у надзвичайно складний для держави час, внесок у зміцнення економіки, підтримку людей і просування нашої країни на шляху до Європейського Союзу".
Вчора, 12 липня президент Володимир Зеленський оголосив про перезапуск зовнішньополітичної стратегії України та підготовку кадрових змін у Кабінеті Міністрів — прем'єрка Юлія Свириденко отримає новий напрямок роботи у відносинах із ключовим партнером.
Нардеп Ярослав Железняк написав, що Юлію Свириденко на посаді прем'єр-міністра України можуть замінити нинішнім головою Нафтогазу Сергієм Корецьким, а сама Свириденко може очолити посольство у США.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
ЄС створив міжнародну платформу для звільнення українських цивільних із російського полону
Росія незаконно утримує цивільних на окупованих територіях та в російських в’язницях
РФ має втратити балістичну перевагу, ‐ Сибіга
Сибіга закликав європейських партнерів активізувати підтримку України, посилити санкційний тиск на Росію
Путін погрожує новими потужнішими ударами по Україні
Він визнав, що українські удари по нафтопереробних заводах викликали перебої з паливом у Росії
Коментарі