Сибіга заявив, що росія досі не надіслала "меморандум"
На відміну від міфічного "меморандуму", ми можемо чітко бачити та чути справжні "повідомлення" Росії – її ракети та дрони.
Міністр закордонних справ України Андрій Сибіга заявив, що станом на 1 червня Росія не надіслала жодного меморандуму щодо миру, проте продовжує масовані обстріли України. Про це він написав у соцмережі Х.
Сибіга опублікував відео зі звуками над своїм і ще тисячами українських будинків цього ранку - протиповітряна оборона відбиває російські удари.
Міністр наголосив, що з минулої ночі Україна зазнає масованих повітряних атак. Балістичні, крилаті та касетні ракети, а також сотні безпілотників обстрілюють людей по всій країні.
"Хоча Росія стверджує, що нібито готується до зустрічей для обговорення миру, насправді вона завдає ударів, тероризує та руйнує. До речі про зустрічі, Росія досі не надіслала нам, Туреччині, Сполученим Штатам чи комусь іншому свій так званий меморандум. Ніхто навіть не знає, про що вони збираються говорити. Натомість Росія здійснює нові смертоносні удари проти України", - зазначив очільник українського МЗС.
Він додав, що на відміну від міфічного "меморандуму", ми можемо чітко бачити та чути справжні "повідомлення" Росії – її ракети та дрони.
"Усім потрібно почути та побачити, що Росія цілковито відкидає мир, припинення вогню та будь-які конструктивні пропозиції з усього світу. Вони почнуть серйозно ставитися до миру лише тоді, коли відчують інший рівень тиску", - констатував Сибіга.
varta1.com.ua: Новини
На фронті в Україні загинув польський журналіст Кшиштоф Горжелак
До української армії у війні проти Росії він долучився добровольцем два роки тому
путін не зупинить війну, поки не буде виконано всіх його вимог, - AP
Росія розширить свій наступ цього літа, аби спробувати окупувати більше території України та встановити жорсткіші умови для досягнення миру
Україна буде на переговорах у Стамбулі, - Зеленський
Українську делегацію на переговорах 2 червня очолить Умєров
Найкоментованіше
- Подоляк прокоментував, чи заборонять ухилянтам голосувати на виборах
- У Харкові жінку засудили до 5 років ув’язнення за крадіжку 22 шоколадок
- У Хмельницькому винесли вирок школярці, яка шпигувала для Росії
- Зеленський хоче винести на референдум весь мирний план, - Axios
- На Прикарпатті парафіян не пустили на Різдво до церкви
Найчитаніше
- Увага! У Львівській області безвісти зникла жінка
- Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який із травня 2024 року вважався зниклим безвісти
- У понеділок на Львівщину повертається загиблий Герой Мар’ян Кіт
- У понеділок Львівщина попрощається з Героєм, який загинув у 2023 році
- Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який понад рік вважався безвісти зниклим
Коментарі