Синоптики дали несприятливий прогноз погоди до середини місяця
У зв’язку із проходженням 10–11 лютого активних атмосферних фронтів від південних циклонів, а також вторгненням холодної повітряної маси з півночі, очікується погіршення погодних умов на 10–15 лютого. Про це повідомили у Львівському регіональному центрі з гідрометеорології.
Так, 10 лютого вночі очікується значний мокрий сніг та сніг.
У четвер, 11 лютого — значні опади: вночі мокрий сніг та дощ, вдень мокрий сніг та сніг. Ожеледь, місцями налипання мокрого снiгу. Вдень пориви північно-західного вiтру 15–20 м/с, хуртовини. 12–15 лютого часом сніг, місцями пориви північно-західного вітру 15–20 м/с, хуртовини. На дорогах ожеледиця, снігові замети. Приріст снігового покриву 10–20 см.
Уже 11–15 лютого буде значне зниження температури: 11 лютого вдень 3–8 °С морозу, 12 лютого впродовж доби 11–16 °С морозу. 13–15 лютого вночі 12–17 °С морозу, при проясненнях до 20–23 °С морозу; вдень 7–13 °С морозу.
Учасників дорожнього руху просять зважати на прогноз погоди й бути обережними. Зокрема, водіїв — обирати помірну швидкість та дотримуватись безпечної дистанції між транспортними засобами, пішоходів — носити взуття з неслизькими підошвами та переходити дорогу лише у спеціально відведених для цього місцях.
Також львів'ян просять бути небайдужими і допомагати бездомним та потребуючим людям, а також повідомляти про факти та місця їхнього перебування, якщо вони потребують допомоги, за тел.: 15-80, 233-14-79 або 233-10-49.
Зараз у місті в посиленому режимі діють два пункти обігріву — на вул. Кирилівській, 3а та на вул. Личаківській, 56.
varta1.com.ua: Новини
Жителя Львівщини засуджено за ухилення від військового призову
44-річного мешканця Львівського району визнано винним в ухиленні від призову на військову службу під час мобілізації
На Львівщині сталася ДТП
Дорожньо-транспортна пригода відбулася за участі рейсового автобуса та легкового авто
У Львові усі будинки отримують опалення
Вчора ввечері тепловики відновили подачу опалення до 2135 будинків
Найкоментованіше
- Сімейний "бізнес": На Волині батько з двома синами незаконно вирощували та обробляли тютюн на 11 млн грн
- У Раді пропонують "ускладнити життя" ухилянтам
- У The Telegraph вважають, що Трамп може вийти з мирного процесу
- У Львові чоловік вбив військослужбовця ТЦК
- Зеленський дав обнадійливу заяву щодо закінчення війни
Найчитаніше
- Сімейний "бізнес": На Волині батько з двома синами незаконно вирощували та обробляли тютюн на 11 млн грн
- Поліція повідомила деталі вбивства військового ТЦК у Львові
- На Львівщині затримано голову сільської ради зі спільником
- Смертельна ДТП під Городком: Водій BMW X5 під час обгону спричинив масову аварію, загинув 33-річний чоловік
- У Львові чоловік вбив військослужбовця ТЦК
Коментарі