Синоптики розповіли, якою буде погода до кінця місяця
В Україні у вівторок, 28 квітня, опадів не очікується, тоді як в останні два дні квітня — дощитиме, можливі навіть грози. Про це повідомили в Укргідрометцентрі, пише «УНН».
«Завтра без опадів; температура вночі 1–6 °С тепла, у північних, північно-східних областях та в Карпатах на поверхні ґрунту заморозки 0–3 °С, вдень 14–19 °С тепла, у західних та Одеській областячх до 22 °С», — повідомили синоптики
Уже у наступні дві доби, 29 квітня вдень на заході країни, впродовж доби 30 квітня у західних, північних, місцями центральних, Одеській та Миколаївській областях короткочасні дощі, подекуди з грозами, на решті територї без опадів; в середу в Україні місцями пориви вітру 15–20 м/с; нічна температура 6–11 °С тепла, денна 16–23 °С.
Нагадаємо, 27 квітня в Україні до 19 градусів тепла.
varta1.com.ua: Новини
Поліціянтам в Україні підвищать зарплати
Метою ухвалення законодавчого акта є закріплення мінімального, гарантованого рівня посадового окладу поліціянта
Президент розповів, хто представлятиме Україну на переговорах зі США у Саудівській Аравії
Україну на переговорах з американською делегацією у Саудівській Аравії представлятимуть четверо високопосадовців
Словаччина вже не розраховує на постачання російського газу через Україну
У словацькій компанії SPP не підтвердили створення дочірньої компанії в Україні для організації транзиту російського газу
Найкоментованіше
- росія може завдати масованого удару на Різдво, - Зеленський
- Зеленський привітав українців зі святами та озвучив "побажання" путіну
- Набір у патрульну поліцію Львівської області триває
- ПриватБанк після резонансного інциденту запустив гарячу лінію для ветеранів та людей з інвалідністю
- В Україні 7 січня відзначатимуть нове свято, яке ініціював Зеленський
Найчитаніше
- В Україні 7 січня відзначатимуть нове свято, яке ініціював Зеленський
- Пішов з життя легендарний ведучий львівського телебачення Петро Остапишин
- Співачка Олена Тополя поділилася реакцією дітей на розлучення з чоловіком
- Стало відомо про загибель молодого десантника з Львівщини: 26 грудня «на щиті» повертається воїн Володимир Олексин
- ПриватБанк після резонансного інциденту запустив гарячу лінію для ветеранів та людей з інвалідністю
Коментарі