Синоптикиня уточнила, коли в Україні очікується послаблення морозів
Певне послаблення морозів вже можемо очікувати після 22 січня
У найближчі кілька днів, до 22 січня, в Україні триматиметься антициклон з північного сходу, який утримуватиме морозну погоду. Про це в Media Center Ukraine розповіла Наталя Птуха, начальниця відділу взаємодії з медіа Українського гідрометеорологічного центру.
"Але певне послаблення морозів вже можемо очікувати після 22 січня. До 22 у нас по північних областях та Вінниччині нічні мінуси лишаються в межах 12-17 градусів морозу. Чернігівщина, Сумщина, може спускатися до -20°. В денні години по північних областях температура все ще -6°...-11°. В решті областей вночі -10°...-13°, а в денні години -3°...-8°. Трошки тепліше на Закарпатті та крайньому півдні країни. Там денний максимум вже подекуди може переходити до нуля і навіть трошки вище", – сказала вона.
Зміни розпочнуться з 22 січня - на правобережжя України вже можуть впливати атмосферні фронти, через що можуть початися опади. Також ймовірні і певні підвищення температури в цих регіонах.
"Ми поки говоримо не про тепло, а про послаблення морозів. І починаючи з 23 числа нічні мінімуми по північних областях будуть вже -5°...-11°. Тобто це відчутне послаблення. І денна температура – вже -1°...-7°. По південних областях та Закарпатті після 23 січня, особливо в денні години, переходитиме температура на плюсові значення, до +3°", – додала Птуха.
25-27 січня Україна очікує на надходження циклону, який призведе до посилення хмарності з опадами. На тлі цього збільшення інтенсивності опадів можливе в більшості регіонів України.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
Поліція розслідує стрілянину в школі на Закарпатті як теракт
Поліція перевіряє канали комунікації, через які здійснювався вплив на неповнолітнього
Зеленський оцінив роботу ППО під час нічної російської атаки
Зеленський додав, що проблему нестачі перехоплювачів для балістики він обговорив на зустрічі з нідерландським прем'єром
Як правильно пити сидр у теплий сезон: температура, келих, поєднання з їжею і типові помилки
Багато хто п’є його як газовану воду — прямо з пляшки, максимально холодним — і втрачає половину смаку
Найкоментованіше
- У Львівському ТЦК та СП прокоментували відео мобілізації чоловіка (ВІДЕО)
- У Львові впав балкон разом із жінкою, яка на ньому стояла (ФОТО)
- На Рівненщині військові ремонтували будинок тещі командира замість проходження служби
- Військовий ЗСУ та експерт назвали ознаки підготовки до ймовірного наступу з Білорусі
- На Львівщині встановили національний рекорд: понад 1700 вишитих рушників на одній локації
Найчитаніше
- На Львівщині медики дістали з сечового міхура жінки ртутний термометр
- У Львові впав балкон разом із жінкою, яка на ньому стояла (ФОТО)
- У Львівському ТЦК та СП прокоментували відео мобілізації чоловіка (ВІДЕО)
- У Львові запустять на території найбільшого цвинтаря безкоштовний транспорт для відвідувачів
- Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який два роки вважався безвісти зниклим
Коментарі