Сирський вважає, що війна може продовжитись у будь-який час
Навіть у разі укладення миру чи замороження війни ми повинні постійно дбати про підвищення боєздатності армії, враховувати досвід війни та висновки після детального аналізу, створювати найсучаснішу, найпотужнішу, високотехнологічну армію
Після припинення бойових дій з боку Росії потрібно бути готовим, що війна може продовжитись у будь-який час. Про це сказав головнокомандувач ЗСУ генерал Олександр Сирський в інтерв’ю «РБК-Україна».
Відповдаючи на запитання, якщо буде якась «заморозка» чи припинення вогню, чи завершення війни, скільки часу потрібно буде російській армії для відновлення та підготовки до чергової агресії, Сирський заявив, що ворог зможе відновитись дуже швидко.
«Я вірю у мудрість та професійність наших дипломатів. Та незважаючи на всі майбутні гарантії, на переговорний процес, ми повинні постійно готуватися до війни, до її продовження росією або розв’язання нею нової. Навіть у разі укладення миру чи замороження війни ми повинні постійно дбати про підвищення боєздатності армії, враховувати досвід війни та висновки після детального аналізу, створювати найсучаснішу, найпотужнішу, високотехнологічну армію. Я думаю, що ворог зможе відновитись дуже швидко», - сказав він.
Сирський додав, що Україна не має забути уроки цієї війни.
«Потрібно бути готовим до того, що війна може продовжитись у будь-який час. Тому що загроза залишиться. Тому що ворог не відмовляється від своїх намірів захопити всю Україну», - сказав він.
Головком нагадав, як було використане «травневе» перемир’я: противник банально підтягнув артилерію, свої підрозділи безпілотних систем до переднього краю, чого він не міг зробити, коли велися активні бойові дії.
«Він перегрупував свої війська і одразу почав активні наступальні дії. Тобто ми повинні бути готовими до будь-якого розвитку подій», - додав Олександр Сирський.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
У пʼятницю Львів попрощається із захисниками Віталієм Калімуліним та Романом Чайкою
Львів попрощається з військовослужбовцями Віталієм Калімуліним та Романом Чайкою, які віддали життя, захищаючи Україну від російських окупантів
Буданов назвав умови повернення українців з-за кордону
На думку Буданова, саме економічна стабільність стане магнітом для повернення людей
на росії відкрито погрожують країнам Європи: опублікували список "законних цілей"
Міноборони РФ опублікувало адреси європейських підприємств, які нібито виробляють зброю для України, і почало лякати "наслідками"
Найкоментованіше
- У Львівському ТЦК та СП прокоментували відео мобілізації чоловіка (ВІДЕО)
- У Львові впав балкон разом із жінкою, яка на ньому стояла (ФОТО)
- Війна в Україні триватиме ще дуже довго, - Bild
- Президентські вибори в Україні можуть відбутися навесні 2027 року - Подоляк
- Зеленський заявив про 5 російських сценаріїв розширення війни через північ України
Найчитаніше
- У Львові впав балкон разом із жінкою, яка на ньому стояла (ФОТО)
- У Львівському ТЦК та СП прокоментували відео мобілізації чоловіка (ВІДЕО)
- Стало відомо про загибель Героя зі Львівщини, який з 2022 року вважався безвісти зниклим
- На Львівщині у вбивстві 11-річної дитини підозрюється 13-річний хлопець
- П'ятеро мобілізованих з Івано-Франківщини померли, не прослуживши й двох тижнів
Коментарі