Таку долю прогнозували їм від початку: що зараз з окупантами, які окопувалися у Рудому лісі

Відлуння Чорнобиля

ФОТО: ілюстративне

Міський голова Вараша, що є містом-супутником Рівненської АЕС, Олександр Мензул заявив, що осійські військові, які окопувалися в Рудому лісі в Чорнобильській зоні, померли. Про це він сказав в інтерв’ю Укрінформ.

 “Якщо про Україну, то треба нагадувати всім, що ми — ядерна держава. Так, у нас немає ядерної зброї, але у нас — ядерні матеріали. Україна є підписантом меморандуму з МАГАТЕ про контроль над переміщенням ядерних матеріалів, тому що потенційно це — ядерна зброя”, — сказав міський голова.

Він нагадав, що є приклад Запорізької АЕС, де Україна не контролює переміщення радіоактивних матеріалів. Ще міський голова згадав, як окопувалися “безграмотні орки” у Чорнобильській зоні, в радіоактивному Рудому лісі.

“Я знаю це місце, там можна перебувати лічені хвилини. До речі, по наших каналах ми отримали інформацію, що з російських вояк, які там були, ніхто не вижив”, — додав Мензул.

Читайте також: минулого місяця повідомлялося, що на ЗАЕС є нова загроза ядерній та радіаційній безпеці

Міський голова м. Вараш Олександр Мензул має освіту інженера-фізика, працював у відділі ядерної безпеки, був заступником начальника служби надійності, ресурсу та продовження експлуатації Рівненської АЕС.

varta1.com.ua: Новини

Ілона Мартинюк

Читайте також