«Тарифи» для військовозобов’язаних чоловіків: 1,5 тисячі доларів за доставку зі Львова до Ужгорода
«Переправник» був затриманий після одержання коштів у сумі 10 тисяч доларів
Правоохоронці Львівщини затримали зловмисника, підозрюваного в організації каналу незаконного переправлення через кордон. За 10 тисяч доларів 32-річний житель Ужгорода разом із спільниками, в умовах воєнного стану, взявся організувати військовозобов’язаному громадянину перетин державного кордону України з Словаччиною поза межами пунктів пропуску.
Як повідомили у поліції, додатково «клієнт» повинен був сплатити 1,5 тисячі доларів за свою доставку з Львівської області до місця переправлення на Закарпатті та інші «супутні послуги».
23 вересня «переправник» був затриманий в порядку ст.208 Кримінального процесуального кодексу України в Ужгороді після одержання коштів у сумі 10 тисяч доларів.
Читайте також: Спецслужби затримали посадовця МЗС України, який продавав росіянам українські паспорти
Йому повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.3 ст.332 (Незаконне переправлення осіб через державний кордон України) ККУ. Санкція статті передбачає покарання – позбавлення волі на строк від семи до дев’яти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років з конфіскацією майна.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
У Харкові монахи УПЦ МП вчиняли сексуальні злочини проти дітей
Обом підозрюваним загрожує до п’ятнадцяти років позбавлення волі
Івано-Франківський суд присудив 5 мільйонів компенсації чоловікові, який без доказів відсидів строк за вбивство
Чотири рази суди ухвалювали вироки та призначали чоловікові покарання у вигляді позбавлення волі строком на 13 років
Військовий капелан попався на переправленні військовозобов’язаних чоловіків за кордон (ФОТО)
Щоб уникнути викриття, організатор перевозив їх у мікроавтобусі, ховаючи серед речей і маскувальних сіток
Найкоментованіше
- У Львові розмалювали та розбили вікна в магазині U420 (ФОТО, ВІДЕО)
- У Львові можуть переглянути тарифи на проїзд у громадському транспорті
- На в’їзді до Львова розпочали облаштовувати нову підпірну стінку
- Зі львівських вулиць заберуть ще 21 занедбану автівку
- ЗСУ уразили НПЗ "Башнефть-Новойл", ворожий полігон та інші об’єкти противника
Найчитаніше
- На Рівненщині загинула 3-річна дитина, пошуки 4-річної тривають
- У понеділок Львів попрощається з воїнами Степаном Задорожним, Святозаром Чопеєм та Віталієм Куривчаком
- У неділю на Львівщину повертаєтсья загиблий Герой Михайло Шкитак
- У Львівській області горів житловий будинок
- Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який з 2024 року вважався безвісти зниклим
Коментарі