ТЦК наголошує на важливість дотримання законодавчих норм ведення військового обліку
Будуть перевірки
Керівники державних органів, органів місцевого самоврядування, установ, організацій, підприємств, закладів освіти незалежно від форм власності зобов’язані дотримуватись законодавчих норм щодо ведення військового обліку. Про це повідомила прес-служба Львівського ОТЦК та СП.
Порядок організації та ведення військового обліку призовників, військовозобов’язаних та резервістів затверджено постановою КМУ №1487 від 30.12.22 (https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/1487-2022-п#Text )
Посадові особи державних органів, органів місцевого самоврядування підприємств, установ та організацій за порушення законодавства про оборону, мобілізаційну підготовку та мобілізацію (зокрема за неподання до РТЦК та СП списків громадян, які підлягають приписці до призовних дільниць, за прийняття на роботу призовників, військовозобов’язаних та резервістів, які не перебувають на військовому обліку, незабезпечення оповіщення призовників, військовозобов’язаних та резервістів про їх виклик до РТЦК та СП, перешкоду їх своєчасній явці на збірні пункти, призовні дільниці, несвоєчасне подання документів, необхідних для ведення військового обліку призовників, військовозобов’язаних та резервістів, неподання відомостей про таких осіб) несуть відповідальність згідно із законом.
Військовослужбовцями територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки будуть проводитись позапланові перевірки.
varta1.com.ua: Новини
На Львівщині сталася ДТП
Дорожньо-транспортна пригода відбулася за участі рейсового автобуса та легкового авто
У Львові усі будинки отримують опалення
Вчора ввечері тепловики відновили подачу опалення до 2135 будинків
На Львівщині у ДТП постраждала пішохід
У ДТП жінка отримала тілесні ушкодження та була госпіталізована
Найкоментованіше
- У Міносвіти виступають проти повної заборони російської мови в школах
- Львів'янка заробила 67 млн грн готівки на продажу монет (ФОТО)
- В Україні можуть ввести обмеження для тих, хто не виконує військовий обов’язок
- Мирні переговори між Україною і Росією зайшли в глухий кут, - Зеленський
- У Дніпрі зафіксували масовий «спалах» ВІЛ-інфекції серед військовозобов’язаних чоловіків
Коментарі