Телеведуча з Львівщини злякала мережу величезними синцями після ДТП (ФОТО)
Ведуча ТСН Соломія Вітвіцька, яка 15 червня потрапила у ДТП, злякала мережу величезними синцями на обличчі. Ведуча сподівається, що гримери зможуть приховати жахливі наслідки аварії, а відомі артисти як можуть підтримують зірку «1+1» у коментарях. Фото синців ведуча опублікувала на своїй сторінці у Facebook.
Як пише УНІАН, Соломія Вітвіцька повідомила, що після аварії вона проходить реабілітацію на Закарпатському курорті. На фото ведуча виглядає веселою, попри синці та значні зміни у своїй зовнішності. Під очами зірки з'явились темні кола, пошкодження видно навіть на лобі Вітвіцької.
"Планую до Києва і вже о 16:45 та 19:30 вести ТСН. Як вважаєте - наші гримери впораються?« - написала ведуча телеканалу »1+1«.
Користувачі мережі співчувають зірці. У коментарях фанати пишуть, що синці виглядають лячно. »Який жах«, »боже, тримайтеся«, »все буде добре«, »одужуйте«, »який же страшний удар був, нехай час лікує", - підтримують Соломію Вітвіцьку шанувальники.
Свою підтримку висловили і зірки:
«Жахливо! Одужуй! Гримери зроблять з тебе лялю, не сумніваюсь!» - написав Ігор Кондратюк;
«Бережи себе і своє здоров'я!» - пише Олена Мозгова;
«Сонечко, ти для мене приклад стійкості духу!» - підтримав ведучу Влад Дарвін;
«Соломіє. Дякуємо Богу що жива! Все інше - це деталі! Я в шоці, якщо чесно» - написала Марія Бурмака.
Ольга Сумська порадила ведучій робити маски з лікувальним кремом, а деякі користувачі радили зірці відвідати неонатолога. Соломія Вітвіцька заспокоїла усіх, хто переймався за її стан, та розповіла, що наразі її здоров'ю нічого не загрожує.
Як повідомляла «Варта 1», відома телеведуча з Львівщини потрапила у ДТП.
Довідково. Соломія В’ячеславівна Вітвіцька — українська телеведуча, журналіст, ведуча ТСН на телеканалі “1+1”. Народилася 16 червня 1980 р. у м. Броди Львівської області. Виросла у Львові. Закінчила Факультет журналістики Львівського національного університету імені Івана Франка.
[gallery columns=«1» link=«file» ids=«294173»]
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
В Україні запровадять обовʼязковий техогляд для всіх авто
Євросоюз нам поставив цей критерій змін до кінця 2027 року
Після ударів РФ ЄС підтвердив посилення підтримки України
ЄС надає підтримку по всій Україні, щоб вона змогла витримати і пережити цю війну терору
Зеленський оцінив роботу ППО під час нічної російської атаки
Зеленський додав, що проблему нестачі перехоплювачів для балістики він обговорив на зустрічі з нідерландським прем'єром
Найкоментованіше
- Скасування математики на НМТ викликало скандал в Україні
- З Польщі депортували українця, який виловив відомого варшавського сома
- Смертельну ДТП з чотирма загиблими у Києві скоїв керівник церкви
- На вʼїзді до Львова підпірна стінка вже наполовину готова
- Громадянина Німеччини, який приїхав провідати родичів, мобілізували на Буковині - нардеп
Найчитаніше
- Смертельну ДТП з чотирма загиблими у Києві скоїв керівник церкви
- Знайдено мертвим неповнолітнього, якого місяць розшукували на Рівненщині
- Підтверджено загибель молодого Героя зі Львівщини, який вважався безвісти зниклим на Курщині
- З російського полону повертаються два воїни зі Львівщини
- У Києві водій влетів у пішохідну зону, багато загиблих
Коментарі