Тетяну П'янову, яка відрубала голову доньці, визнали неосудною (фото)
Тетяну П’янову, що підозрюється у жорстокому вбивстві 11-річної доньки, після проходження психіатричної експертизи визнали неосудною. Жінку відправили на примусове лікування. Про це журналісту «34 телеканалу» повідомили у пресслужбі прокуратури Харківської області.
Так, психіатрична експертиза проходила у Дніпрі. Згідно з висновками експертів, у момент злочину П’янова не усвідомлювала своїх дій. Медики діагностували у неї хронічне психічне захворювання.
Він також додав, що П’янова звільняється від кримінальної відповідальності, однак їй треба буде пройти примусове лікування у психіатричному закладі із суворим наглядом. Лікування буде проходити до того моменту, поки експерт не встановить, що вона одужала і може усвідомлювати, що зараз відбувається.
Після цього на П’янову чекає ще один суд, у межах якого буде повторно розглянуте кримінальне провадження. Згодом їй, можливо, буде призначене покарання у вигляді позбавлення волі. Однак, на який термін жінка може потрапити за ґрати, поки невідомо.
Нагадаємо, 38-річну Тетяну П’янову правоохоронці затримали на вулиці Полтавський Шлях, у Харкові, наприкінці квітня. Жінка без одягу йшла по дорозі з ножем у руці. Із собою у неї також був пакет, всередині якого лежала відрізана голова 11-річної дівчинки.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
В Україні запровадять обовʼязковий техогляд для всіх авто
Євросоюз нам поставив цей критерій змін до кінця 2027 року
Після ударів РФ ЄС підтвердив посилення підтримки України
ЄС надає підтримку по всій Україні, щоб вона змогла витримати і пережити цю війну терору
Зеленський оцінив роботу ППО під час нічної російської атаки
Зеленський додав, що проблему нестачі перехоплювачів для балістики він обговорив на зустрічі з нідерландським прем'єром
Найкоментованіше
- Скасування математики на НМТ викликало скандал в Україні
- З Польщі депортували українця, який виловив відомого варшавського сома
- Смертельну ДТП з чотирма загиблими у Києві скоїв керівник церкви
- Громадянина Німеччини, який приїхав провідати родичів, мобілізували на Буковині - нардеп
- На вʼїзді до Львова підпірна стінка вже наполовину готова
Найчитаніше
- Смертельну ДТП з чотирма загиблими у Києві скоїв керівник церкви
- Знайдено мертвим неповнолітнього, якого місяць розшукували на Рівненщині
- Підтверджено загибель молодого Героя зі Львівщини, який вважався безвісти зниклим на Курщині
- З російського полону повертаються два воїни зі Львівщини
- У Києві водій влетів у пішохідну зону, багато загиблих
Коментарі