The Washington Post зазначили, що ЗСУ не досягнуть мети наступу: у Міноборони відреагували на таку заяву

Копитько зауважив, що цей матеріал - «новий вкид» за традиціями наративу «взяти Київ за три дні»

ФОТО: ілюстративне

Сьогодні, 18 серпня, The Washington Post з посиланням на розвідувальне співтовариство США, написала, що українські військові в ході нинішнього контрнаступу не зможуть досягти ключового південно-східного міста Мелітополя. Якщо оцінка виявиться вірною, це означатиме, що Київ не виконає основне завдання з перерізання сухопутного коридору росії до Криму цього року.

Радник міністра оборони України Олексій Копитько відреагував на матеріал WP. У своєму Facebook-акаунті Копитько зауважив, що цей матеріал - «новий вкид» за традиціями наративу «взяти Київ за три дні».

«Від творців »росіяни візьмуть Київ за 72-96 годин« новий вкид: »Українська армія не звільнить Мелітополь«. Особливо цікаві причини »незвільнення«: активність у районі Бахмута, куди залучені сили української армії; прагнення командування знизити рівень втрат рахунок тактики малих груп. Тобто українська армія повинна: відійти від Бахмута. Куди? Відразу за Дніпро? Або є розуміння, як без бою зупинити росіян у Бахмуті/Авдіївці/Мар'їнці тощо, щоб вони не лізли далі?», - зазначив Копитько.

Радник міністра зауважив, що «з такою логікою до Мелітополя/Бердянська/Маріуполя не дійти від слова зовсім». Копитько додав, що цей матеріал The Washington Post є ще однією ілюстрацією, що «сприймати анонімні посилання на »розвідку«, »джерела« тощо у медіа, які неодноразово помічені у спробах чинити нездоровий тиск, категорично не варто».

«Українська армія може кудись не дійти, якщо вона не матиме зброї. Всі ці вкиди схожі на перевернуту пірамідку, коли змінюється причина і наслідок: навіщо їм давати зброю, якщо вони не візьмуть Мелітополь – не даємо зброю – дивіться, вони не взяли Мелітополь – а ми про це і говорили – які ми далекоглядні молодці», - зазначив Копитько.

varta1.com.ua: Новини

Ілона Мартинюк

Читайте також