Тікав з Волинської області у Рівне: водій "під кайфом" заявив у поліцію, що за ним женуться патрульні (ВІДЕО)

Водій їхав зі швидкістю понад 150 км/год і паралельно він встиг зателефонувати на 102 і повідомити, з якою швидкістю він рухається і що його переслідують поліцейські

Вчора вночі, 9 жовтня, у Волинській області на дорожній станції патрульної поліції зупинили водія з ознаками наркотичного сп'яніння. Але той вирішив, що втекти від поліцейських — це хороша ідея, тому рушив в напрямку Рівного. Під час переслідування він їхав зі швидкістю понад 150 км/год та навіть подзвонив у поліцію, заявивши, що за ним женеться поліція. Про це повідомив перший заступник начальника департаменту патрульної поліції України Олексій Білошицький.

Орієнтування про втікача одразу отримали рівненські патрульні.

"Водій летів 150+ км/год, тому поліцейські припустили, що їхатиме він центральною вулицею міста і створили штучний затор.

За декілька хвилин водій-втікач вже був у Рівному. Паралельно він встиг зателефонувати на 102 і повідомити про швидкість, з якою рухається, і про поліцейські авто, які його переслідують", - йдеться у повідомленні.

Оскільки діватися було нікуди, він зменшив швидкість та зупинився. Проходити огляд на стан сп'яніння відмовився.

Читайте також: вночі у Львові п'яний водій скоїв ДТП (ФОТО)

Проте, всі "плюшки" за 5-зірочок погоні все ж отримав.

varta1.com.ua: Новини

Коментарі

Читайте також

Найкоментованіше

  1. Львівські перевізники звернулися з проханням підвищити тарифи на проїзд в автобусах
  2. Львівські пенсіонери та люди з інвалідністю 3-ї групи отримали право на 60 безкоштовних поїздок на місяць
  3. На Левандівці затримали серійного грабіжника (ФОТО)
  4. В Україні судили керівника ТЦК за невиконання плану мобілізації
  5. Квест за 15 тисяч доларів: молодий львів’янин ледь не загинув під час спроби «швидко і безболісно» потрапити в Угорщину (ФОТО)

Найчитаніше

  1. Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який майже рік вважався безвісти зниклим
  2. Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який зник безвісти майже рік тому
  3. У Львові судитимуть організовану групу, яка хотіла збути понад 100 тисяч підроблених доларів (ФОТО)
  4. На Донеччині загинув Герой зі Львівщини Микола Костишин
  5. Увага! У Львові безвісти зник 10-річний хлопчик