«Тільки здатна покривати витрати»: у ГУР розповіли про виробництво ракет у росії

Представник ГУР зазначив, що міжнародні санкції продовжують діяти

ФОТО: ілюстративне

Росія не змогла збільшити виробничі можливості у виготовленні ракет, проте зберігає можливість їх використовувати під час масованих обстрілів мирних міст України. Про це заявив заступник начальника Головного управління розвідки Міністерства оборони Вадим Скібіцький у подкасті «Української правди».

За його словами, міжнародні санкції продовжують діяти, тому можна сміливо заявити, що росія не зможе робити нові розробки, а також збільшити виробництво і точність того озброєння, яке є в наявності на сьогоднішній день.

«Аналіз показав, і ми це розуміємо, особливо це показав 23-й рік, що тією кількістю, яка є на сьогоднішній день, росія тільки здатна покривати ті витрати або те застосування, яке вона робить кожен день», - сказав Скібіцький.

 Представник ГУР зазначив, що коли росіяни почали завдавати ракетних ударів у жовтні 2022 року, тоді у них було від 900 до тисячі високоточних стратегічних ракет. Якщо брати дані на жовтень 2023 року, то у противника не змінилася кількість ракетного озброєння, яким він і атакує мирні міста. 

«Тобто, по суті те, що вони виробляють, то вони і витрачають. Істотного приросту ми так і не побачили», - заявив Скібіцький.

Читайте також: у ГУР відповіли, чи справді росіяни могли отримати балістичні ракети з КНДР

Представник ГУР заявив, що 3 місяці пішло у росії на те, щоб накопичити і поповнити свої запаси ракет «Калібр».

varta1.com.ua: Новини

Ілона Мартинюк

Читайте також