Тіло знайшла донька: на Львівщині судитимуть чоловіка обвинуваченого у вбивстві дружини

Вбивство сталося ще восени

На Львівщині судитимуть чоловіка, обвинуваченого у вбивстві своєї дружини. Про це повідомили у прес-службі поліції Львівської області.

Вбивство сталося ще минулого року, однак обвинувальний акт скерований на розгляд суду зараз.

«Встановлено, що чоловік завдав дружині удару по голові під час побутового конфлікту та не повідомляв про її смерть, доки тіло не виявила їх донька, яка через два дні після вбивства зайшла відвідати батьків», - йдеться у дописі поліції

Так, 10 жовтня між 64-річним чоловіком та його 61-річною дружиною, мешканцями одного з сіл Стрийського району, виник конфлікт, під час якого чоловік завдав жінці удару у ділянку голови, спричинивши травми, від яких та померла на місці події.

Проте,обвинувачений не повідомив про смерть дружини ні правоохоронців, ні лікарів.

Аж за два дні, 12 жовтня, відвідати батьків зайшла їх донька, яка, побачивши неживу матір на підлозі, зателефонувала на оперативну лінію 102.

Обвинувальний акт скерований на розгляд суду.

Повіодмлялося, що між мешканцями одного з сіл Стрийського району, виник конфлікт, під час якого чоловік завдав жінці удару металевим горням у ділянку голови, спричинивши травми, від яких та померла на місці події.

За фактом відкрили кримінальне провадження за ч.1 ст.115 (Умисне вбивство) Кримінального кодексу Україниvarta1.com.ua: Новини

Ярошенко Олена

Читайте також