Тим, хто перехворів на штам «Омікрон», лікарі не радять пити каву: причина
Лікарі розповіли чим замінити бадьорий напій
Медики не рекомендують вживати кофеїн тим, хто перехворів на штам коронавірусу «Омікрон». Про це повідомляється на каналі «Коронавірус_інфо» в Telegram.
Причина в тому, що коронавірусна інфекція знижує рівень аденозинтрифосфорної кислоти (АТФ), яка відіграє важливу роль в обміні енергії та речовин в людському організмі.
"Кофеїн призводить до зневоднення і, як наслідок, до підвищення згортання крові. Він також знижує у крові рівень калію, що негативно впливає на роботу серця і серцево-судинної системи", - йдеться у повідомленні.
Оскільки один із постковідних симптомів штаму «Омікрон» — сонливість та зниження працездатності, фахівці радять замінити каву зеленим або білим чаєм.
Додамо, що за даними медиків «Омікрон» найбільше вражає верхні дихальні шляхи — рот та ніс.
Саме це спричиняє біль у вухах,
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
В Україні запровадять обовʼязковий техогляд для всіх авто
Євросоюз нам поставив цей критерій змін до кінця 2027 року
В Одесі затримали таксиста, який коригував обстріли міста під час поїздок
Місцевий житель під прикриттям пасажирських перевезень збирав дані про локації Сил оборони та енергооб’єкти для фсб
Уряду пропонують блокування азартних ігор для військових
На вебсайті Міністерства цифрової трансформації оприлюднили проєкт постанови Кабміну, який передбачає обмеження участі військовослужбовців в азартних іграх. Документ пропонує створити механізм повного блокування доступу до гральних закладів та онлайн-казино для понад 1 млн захисників через синхронізацію реєстрів.
Найкоментованіше
- Громадянина Німеччини, який приїхав провідати родичів, мобілізували на Буковині - нардеп
- Скасування математики на НМТ викликало скандал в Україні
- На вʼїзді до Львова підпірна стінка вже наполовину готова
- Зеленський повідомив, що готовий просто зараз почати прямі перемовини з Путіним
- В Україні запустили нову дорогу до кордону з Польщею стратегічного значення
Найчитаніше
- Громадянина Німеччини, який приїхав провідати родичів, мобілізували на Буковині - нардеп
- У Києві водій влетів у пішохідну зону, багато загиблих
- На Львівщині у ДТП автомобіль опинився у кюветі
- Оцифрування трудових книжок просять відтермінувати до завершення воєнного стану
- На Донеччині загинув Герой зі Львівщини Ігор Жук
Коментарі