Тимошенко хоче позбавити мандата нардепку, яка підтримала легалізацію медичного канабісу

Колега по фракції Альона Шкрум

Юлія Тимошенко вимагає від колеги по фракції Альони Шкрум скласти мандат нардепа, оскільки та підтримала у першому читанні законопроект про легалізацію медичного канабісу в Україні. Про це повідомив співрозмовник Української правди в «Батьківщині»

Шкрум єдина у фракції проголосувала за цей закон.

Заступнику Тимошенко Сергію Власенку поставлене завдання виключити Шкрум з усіх міжнародних делегацій і скасувати всі її міжнародні відрядження, в які вона їздить як представник фракції.

Шкрум опублікувала пост у Facebook, в якому похвалилася сміливим кроком – голосуванням за «контроверсійний» закон.

"Я розумію позицію своїх колег, які вказують на його недоліки і ризики. Його ефективність буде залежати від непростої роботи з підготовки до другого читання та контролю потім. Та цей зп для мене починає шлях і дискусію.

Мабуть, найбільша розкіш, яку можна дозволити собі в політиці - це залишатися людиною зі своїми ідеями, думками, цінностями та переконаннями. Ця розкіш рідко доступна. Занадто багато кордонів та підводних камінців" - написала депутатка.

Депутатка уточнила, що законопроект в деяких речах «далеко не ідеальний», але вона вірить, що легалізація медичного канабісу - це правильний шлях.

varta1.com.ua: Новини

Ольга Чобіт

Читайте також