Тисячі траншей і мінні поля: Сергій Наєв розповів, що зараз роблять аби ворог не пройшов з боку білорусі (ФОТО)

За останні 10 днів вдалося встановити 30 протитанкових мінних полів і загороджень

Фото: ЗСУ

Повідомляється, що за останні 10 днів вдалося встановити 30 протитанкових мінних полів і загороджень із використанням понад 5,8 тис. мін. Уздовж кордону обладнано близько 5 тисяч метрів траншей і 6,5 тис. метрів протитанкових ровів. За останню декаду місяця вдалося істотно зміцнити кордон із Білоруссю, заявив командувач Об'єднаних Сил ЗС України генерал-лейтенант Сергій Наєв.

«Ми продовжуємо створювати інженерні загородження безпосередньо по державному кордону. Риємо протитанкові рови, мінуємо місцевість»,  зазначив Наєв.

Фото: ЗСУ

Фото: Командування Об'єднаних Сил Збройних сил України

За його словами, Об'єднані Сили запобігають проникнення в Україну ворожих диверсійних груп і перетин кордону бронетанковою технікою, встановлюючи мінні поля.

«Ми розуміємо, що лінія державного кордону з нашими північними сусідами в цивільному вигляді нам ще довго не знадобиться, оскільки по той бік кордону друзів у нас немає», — зазначив Наєв.

Читайте також: Польща скерувала додаткові сили для охорони кордону з білоруссю.

Він заявив, що було поставлено завдання зробити прикордонну смугу для ворога непрохідною. Так, за останні 10 днів вдалося встановити 30 протитанкових мінних полів і загороджень із використанням понад 5,8 тисячі мін.

varta1.com.ua: Новини

Володимир Садовий