ТОП-5 сучасних технологій в стоматології

Сучасні технології не стоять на місці. Це стосується і стоматології, де щороку впроваджуються та активно використовуються інновації, що, перш за все, мають на меті значною мірою підвищити ефективність лікування зубів та захворювань ротової порожнини в цілому.



Оскільки новітні технології та стоматологія – речі взаємопов’язані, пропонуємо п’ятірку інновацій, котрі останнім часом стали активно застосовувати стоматологи під час лікування, протезування та імплантації зубів.

№1 Плазмоліфтинг


Даний метод передбачає ін’єкційне лікування та профілактику захворювань ротової порожнини. До речі, цю технологію успішно застосовують
стоматологічні клініки Люмі-Дент. Плазмоліфтинг, перш за все, роблять для:

  • Укріплення кісткової тканини;

  • Зміцнення місцевого імунітету;

  • Вирішення проблем кровоточивості ясен;

  • Зменшити рухливість зубів;

  • Прибрати неприємний запах та будь-який запальний процес у ротовій порожнині.


Крім того, дану методику використовують також під час видалення зубів або при їх імплантації. Плазмоліфтинг передбачає, по-перше, забір крові з вени пацієнта, затим біоматеріал центрифугується, а після поділу крові на фракції – відбирається плазма, збагачена тромбоцитами, яка, власне, і вводиться в проблемну ділянку ротової порожнини.

№2 Лікування зубів під мікроскопом


Для лікування зубів також використовують сучасну оптичну систему. Як правило, таку методику застосовують під час надскладних маніпуляцій, позаяк мікроскоп дає змогу в рази збільшити зображення проблемної ділянки зуба, що гарантує повний контроль та високу якість лікування.

До прикладу, мікроскоп дає змогу детально розгледіти пломби, кореневі канали чи ортопедичні конструкції, а це, в свою чергу, виключає виникнення помилок під час процесу лікування.

№3 Комп’ютерна анестезія


Для кожного стоматолога вкрай важливо, щоби пацієнт під час маніпуляцій почував себе максимально комфортно та спокійно. На щастя, фахівцями була розроблена комп’ютерна анестезія, що дозволяє знеболити необхідну ділянку ротової порожнини без будь-якого дискомфорту чи больових відчуттів. Серед ключових переваг методики:

  • відсутність оніміння органів ротової порожнини

  • низький рівень токсичності

  • знеболюючий ефект настає в рази швидше


№4 Імплантація зубної емалі


Зубна емаль – своєрідний захисний шар, котрий є найтвердішою тканиною людського організму. Проте з часом вона змінює колір та стирається, а це, в свою чергу, робить зуби більш вразливими до зовнішніх і внутрішніх факторів.

Хоча зубна емаль не здатна самовідновлюватись, стоматологи активно використовують імплантацію емалі методикою ICON. Лікар наносить на вражені ділянки зуба спеціальний полімерний матеріал, що повністю закриває всі мікротріщини та порожнини, помітно покращує естетику зубів та їх природню форму, а також дозволяє вирішити проблеми карієсу.

№5 Лікування лазером


Така інноваційна технологія є доволі ефективною в процесі лікування захворювання ясен, під час імплантації чи видалення зубів, оскільки має ефективну протизапальну та антибактеріальну дію, а головне – жодним чином не впливає на здорову тканину і, як правило, не потребує знеболення.

varta1.com.ua: Новини

Коментарі

Читайте також

Найкоментованіше

  1. Українців штрафуватимуть та судитимуть за зберігання дров: детальніше про ухвалений Радою закон
  2. На Закарпатті СБУ та Нацпол затримали заступника комбрига та керівника РТЦК (ФОТО)
  3. Автівки виставляли на продаж: БЕБ на Львівщині викрило БФ, який завіз 130 автомобілів під виглядом гуманітарної допомоги (ФОТО)
  4. У страшній ДТП загинув воїн зі Львівщини
  5. Живим коридором, навколішки на Львівщині зустрічали "на щиті" загиблого на Курщині морського піхотинця (ФОТО)

Найчитаніше

  1. Українців штрафуватимуть та судитимуть за зберігання дров: детальніше про ухвалений Радою закон
  2. На Закарпатті СБУ та Нацпол затримали заступника комбрига та керівника РТЦК (ФОТО)
  3. На Львівщині водій маршрутки може сісти за грати на 10 років (ФОТО)
  4. Українських туристів, які збираються до Єгипту, попереджають про ризики для життя
  5. Живим коридором, навколішки на Львівщині зустрічали "на щиті" загиблого на Курщині морського піхотинця (ФОТО)