ТОП суші у Львові: Найкращі роли за відгуками клієнтів

У Львові можна знайти заклади, де готують десятки різних азіатських страв. Проте, особливо популярними є саме суші. Це пояснюється дуже просто. Страва є надзвичайно смачною та одночасно забезпечує ситість протягом тривалого періоду.

Цінителів такої їжі також приваблює велика різноманітність варіантів – в меню представлені як багатокомпонентні, так і простіші позиції. Якщо ви ще не куштували такі страви, але хочете оцінити їхній смак, тоді починайте з популярних ролів. В цій статті розповімо, які суші у Львові варто спробувати, та чому їх варто обрати.

Суші у Львові: рейтинг ТОП-ролів за відгуками містян

Якщо шукаєте смачні роли у конкретному місті, варто дізнатися думку тих, хто тут проживає. Це дозволить суттєво зекономити час, а також уникнути розчарування під час першого знайомства зі стравою. Потрібно лише знайти місцеві форуми, сайти або сторінки закладів в соцмережах або новинні портали. На таких ресурсах варто пошукати інформацію за запитом «ТОП суші у Львові» чи щось подібне. Якщо ж проаналізувати більшість таких джерел, то можна виділити кілька популярних видів.

Рол Боніто

Розпізнати цей різновид дуже легко. Обов’язковим його компонентом є апетитна стружка тунця, якою посипається рулетик. Вона робить смак суші ніжнішим та додає легкий аромат копченості. В меню зазвичай можна знайти декілька видів. Наприклад, Боніто Мікс або Боніто маки.

В першому випадку для начинки можуть використовуватися 2 види морепродуктів: вугор та лосось. Другий вид зазвичай містить тільки смажений лосось. Він доповнюється вершковим крем-сиром та огірком. Таке поєднання точно не залишить нікого байдужим.

Роли Дракони

Обираючи найкращі суші у Львові, зверніть увагу також на Дракони. Ці різновиди містять 3 обов’язкові компоненти:

  • вугор;
  • рис;
  • норі.

Додатками можуть бути крем-сир, авокадо, огірок, омлет. Існують також авторські варіації, для приготування яких використовується інший вид морепродукту та незвичайні додатки. Це може бути манго та навіть гранатовий соус.

Мамерол

Якщо шукаєте, найсмачніші суші у Львові, не оминайте також оригінальний Мамерол. Ця страва готується з додаванням незвичайного компоненту – маменорі (соєвого паперу). Він є аналогом звичайних водоростей норі та забезпечує особливий смак. Крім нього, в склад входять слабосолений лосось, ікра тамаго, огірок, крем-сир та рис.

Де замовити найкращі суші у Львові?

В місті є багато закладів, яких готують роли. Щоб вибрати найкращий з них, варто враховувати декілька аспектів. Зокрема, різноманітність асортименту, підхід до приготування, ціни, а також наявність доставки. Перерахованим критеріям відповідає Yakuza Lviv. Тут працюють тільки досвідчені кухарі, які добре розбираються в традиційних рецептурах та забезпечують дотримання всіх санітарних умов під час приготування.

«Джерело: yakuzalviv.com»

varta1.com.ua: Новини

Ілона Мартинюк