«Тот х*н, которий»: на росії окупанти крадуть один в одного змародерені речі (ВІДЕО)
Вже навіть один в одного крадуть
Родичі окупантів з рф роблять бізнес на мародерстві в Україні, але як виявилося крадуть і у своїх. Про це повідомила СБУ, перехопивши розмову загарбників.
Вони організували «логістичні центри» з доставки награбованого на війні й продають його своїм співвітчизникам.
Та бізнес йде не дуже: бо рашисти крадуть один в одного.
«Вчера Вовина жена микроволновку забрала…, вентилятор, кофемолку там, мультиварку…», — звітує чоловіку-окупанту дружина, яка займається розподілом награбованого в рф.
Але Вова, як виявляється, окрім переліченого, намародерив в Україні ще 4 телевізори: «три телевизора в коробке и один без коробки». Той, що без коробки, їй віддали, а от інших трьох немає. Жінка підозрює, що їх забрав «тот хрен, который… он два раза забирал». Тож вона просить чоловіка «розібратися».
Судячи з усього, росіяни і дня не можуть прожити, щоб не вкрасти навіть по другому колу.
Вочевидь, у такий спосіб поспішають набрати для себе і своїх нащадків. Бо з огляду на санкції усі ці товари скоро знову стануть предметом розкоші в росії.
Нагадаємо, у СБУ часто оприлюднюють перехоплені розмови окупантів.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
Поліція розслідує стрілянину в школі на Закарпатті як теракт
Поліція перевіряє канали комунікації, через які здійснювався вплив на неповнолітнього
Зеленський оцінив роботу ППО під час нічної російської атаки
Зеленський додав, що проблему нестачі перехоплювачів для балістики він обговорив на зустрічі з нідерландським прем'єром
Як правильно пити сидр у теплий сезон: температура, келих, поєднання з їжею і типові помилки
Багато хто п’є його як газовану воду — прямо з пляшки, максимально холодним — і втрачає половину смаку
Найкоментованіше
- «Мадяр» пояснив, чому ЗСУ не б'ють по Кримському мосту
- Гендиректор Укроборонпрому Герман Сметанін йде з посади
- Воїн зі Львівщини є серед підозрюваних у викраденні та вбивстві братів Мосейчуків
- В Україні делегація Святого Престолу відвідала табір для утримання полонених військових російської армії
- Над Балтійським морем польські винищувачі перехопили російський Іл-20
Найчитаніше
- Воїн зі Львівщини є серед підозрюваних у викраденні та вбивстві братів Мосейчуків
- У лікарні померла водійка, яка у ДТП на Львівщині, зіткнулася з опорою електропередач
- Житель Львівщини вбив маму через кошенят
- «Мадяр» пояснив, чому ЗСУ не б'ють по Кримському мосту
- На віні загинув підполковник зі Львівщини Юрій Цицик
Коментарі