«Товару» на понад 700 тисяч гривень: на Київщині викрили масштабну нарколабораторію (ФОТО)
Вилучили понад два кілограми небезпечних наркотиків
У суботу, 10 вересня, у Семиполках, що на Київщині, правоохоронці затримали двох чоловіків, які організували підпільне виробництво психотропних речовин та налагодили міжрегіональний канал збуту наркотиків. Про це повідомила, 11 вересня, прес-служба Національної поліції України.
За даними правоохоронців, нарколабораторія діяла цілодобово і розміщувалась в одному з орендованих маєтків.
«Організаторами були 24-річний чоловік з Дніпра та 41-річний — зі столиці. Зловмисників виявили під час відпрацювання оперативної інформації. Затримали ж зловмисників у приміщенні лабораторії саме під час виготовлення чергової партії психотропних речовин. У ході невідкладних обшуків правоохоронці вилучили понад два кілограми психотропних речовин Alfa PVP, прекурсори, лабораторне обладнання для виготовлення наркотиків, мобільні телефони та банківські картки», — повідомили в поліції
Чоловікам вже повідомили про підозру. За фактом незаконного виробництва, виготовлення з подальшою метою збуту психотропних речовин (ч. 2 ст. 307 ККУ) поліцейські розпочали досудове розслідування. Зловмисникам загрожує до 10 років позбавлення волі.
Нагадаємо, раніше на Львівщині викрили потужну нарколабораторію.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
На Прикарпатті судитимуть суддю, яка на смерть збила пішохода
Унаслідок ДТП один із чоловіків загинув на місці, інший отримав тілесні ушкодження
У Києві через недбалість лікаря пацієнт осліпнув на одне око
Дії лікаря-отоларинголога кваліфіковано як неналежне виконання медичним працівником своїх професійних обов’язків
На Львівщині чоловік зґвалтував 13-річну племінницю
На початку червня 2025 року вночі в одному з сіл Яворівського району засуджений напідпитку зґвалтував свою племінницю
Найкоментованіше
- Пільговикам із 12 громад хочуть дозволити безкоштовний проїзд у Львові
- Росіяни готують масований удар по Україні, - Зеленський
- Львів відновлює безоплатний проїзд у міському транспорті для пільговиків із однієї громади
- Україна буде вживати заходи для повернення 8 мільйонів своїх громадян, які перебувають за кордоном
- В Україні перевіряють 80 тис. рішень ВЛК та МСЕК
Найчитаніше
- В Україні перевіряють 80 тис. рішень ВЛК та МСЕК
- Реформа мобілізації буде дуже болісною для тих, хто в розшуку – членкиня комітету з нацбезпеки
- Львів відновлює безоплатний проїзд у міському транспорті для пільговиків із однієї громади
- «На щиті» до рідного дому повертається військовослужбовець з Львівщини Віталій Діоргієв
- На Вінничині 82-річний чоловік згвалтував 10-річну дівчинку
Коментарі