Трагедія: хлопець спіткнувся та провалився під кригу
16-річний хлопець загинув
![](/uploads/media/48/9f/489ffededcacb37ef406c2f8e9de4474_w960.jpg)
Вчора, 11 грудня близько 20:30 переходячи по мосту через озеро Крива Руда, що в смт Семенівка Кременчуцького району хлопець 2006 р.н. спіткнувся, випав за міст та провалився під кригу. Про це повідомляє Головне управління ДСНС України у Полтавській області.
Для проведення пошуково-рятувальних робіт негайно було направлено співробітників 8-го державного пожежно-рятувального посту та водолазно-рятувального відділення Аварійно-рятувального загону спеціального призначення ГУ ДСНС України у Полтавській області.
О 23:42 тіло загиблого було вилучено з водойми.
Для проведення робіт залучалися 10 чоловік особового складу ДСНС та 2 одиниці техніки.
![](/uploads/media/8f/bd/8fbd9c036b724578d64b4ce25be33ca7_w960.jpg)
Також, вибух газу забрав життя хлопчика.
![](/uploads/media/0a/yz/0ayz038855fd0a5f744776e5fec5ea0b_w1280.jpg)
Тривога! В Україні існує загроза ракетних ударів
Усі в укриття!!!!
![](/uploads/media/cb/bb/cbbb46868df478199b63cfaa555cb218_w1280.jpg)
Повітряна тривога: в Україні існує загроза ракетних ударів
Всі в укриття!
![](/uploads/media/19/67/196727533f0c0262f76a890981d01aa2_w640.jpg)
Тривога! В Україні існує загроза ракетних ударів!
Не нехтуйте сигналом тривог!