Трагедія на Тернопільщині: двоє юнаків провалилися під кригу
Одного з хлопців продовжують шукати
![](/uploads/media/49/93/49938c99310d21e87ee9d93b352c0752_w1280.jpg)
Трагедія трапилась 8 лютого. У Скалаті, що на Тернопільщині двоє юнаків, 17 та 18 років провалились під кригу місцевої водойми. Один врятувався самостійно. Пошуки іншого тривають досі. Про це повідомили у прес-службі ДСНС Тернопільської області.
Так, о 22:14 на пункт зв’язку рятувальників надійшло повідомлення про те, що місті Скалат на місцевому ставку, на відстані близько 70 м від берега під лід провалилися двоє чоловіків.
«До місця виклику негайно вирушило чергове відділення 24-го державного пожежно-рятувального поста 20-ї державної пожежно-рятувальної частини. Як вдалось встановити зі слів очевидців події, один з потерпілих вибрався на берег самостійно, а інший ще деякий час борсався у воді та згодом перестав», - йдеться у повідомленні.
За допомогою надувного човна та рятувального обладнання співробітники ДСНС провели поверхневе обстеження місця зникнення другого чоловіка під водою, яке показав заявник, однак тіла не виявлено.
«На місці події працювала слідчо-оперативна група Нацполіції, якою встановлено особи потерпілих. Обидва мешканці міста Скалат, 2004 та 2005 років народження. Хлопця, який вибрався на берег самостійно, з діагнозом «Переохолодження, стан шоку» госпіталізовано до однієї з лікарень. Пошуки іншого тривають» , - додали у рятувальників.
У четвер 9 лютого, до пошукових робіт залучено групу водолазно-рятувальних робіт аварійно-рятувального загону спеціального призначення ГУ ДСНС України у Тернопільській області.
Раніше на Київщині дитина провалилася під лід і загинула
![](/uploads/media/2c/b0/2cb05957b039ac2c56d38yz4e35fbd37_w640.jpg)
Повітряна тривога: в Україні існує загроза ракетних ударів
Всі в укриття!
![](/uploads/media/cc/21/cc21c9e4ac6d36d5881d21870ba6db7c_w960.jpg)
Ракетна небезпека: в Україні оголошено повітряну тривогу
Перейдіть в укриття!
![](/uploads/media/e6/6f/e66f643af512f20e069a26e428a7ba94_w960.jpg)
Увага! В Україні оголошено повітряну тривогу
Всі в укриття!