Трагедія: під колеса електропотяга «Дарниця-Львів» потрапила людина (ФОТО)
Травми були несумісні з життям
В четвер на Рівненщині на залізниці загинув чоловік. Про це повідомили у прес-службі поліції Рівненської області.
Трагедія сталася у Здолбунові. Повідомлення про смертельний наїзд на людину надійшло до поліції о 10 годині вчора, 7 вересня.
«Поліцейські встановили, що 52-річний житель села Здовбиця, перетинаючи колії із велосипедом у руках, перечепився і впав. У результаті чоловік потрапив під швидкісний електропотяг сполученням «Дарниця-Львів»: попри застосоване машиністом екстрене гальмування уникнути наїзду не вдалося.», - повідомили у поліції
Від отриманих травм 52-річний чоловік помер на місці.
Читайте також: Львові в ДТП потрапили неповнолітні (ФОТО)
Правоохоронці розпочали досудове розслідування за фактом порушення правил безпеки руху або експлуатації залізничного транспорту.
Усі обставини встановлюються.
varta1.com.ua: Новини
У Чорткові так затопило будинок, з якого власники могли виїхати за кордон, що вода лилася через вікна (ФОТО)
Працівники водоканалу склали акт про витік води, і тепер власникам доведеться сплатити чималий штраф за неконтрольоване споживання
На станції метро у Києві загинув пасажир, впавши під поїзд (ФОТО)
Загиблого деблокували та підняли на платформу. Обставини встановлюватимуть правоохоронці
На вантажному вагоні в Одесі двох підлітків смерельно вразило струмом (ФОТО)
Встановлюються всі обставини події, після чого їй буде надана правова кваліфікація
Найкоментованіше
- Сімейний "бізнес": На Волині батько з двома синами незаконно вирощували та обробляли тютюн на 11 млн грн
- У Раді пропонують "ускладнити життя" ухилянтам
- У The Telegraph вважають, що Трамп може вийти з мирного процесу
- У Львові чоловік вбив військослужбовця ТЦК
- Зеленський дав обнадійливу заяву щодо закінчення війни
Найчитаніше
- Сімейний "бізнес": На Волині батько з двома синами незаконно вирощували та обробляли тютюн на 11 млн грн
- Поліція повідомила деталі вбивства військового ТЦК у Львові
- На Львівщині затримано голову сільської ради зі спільником
- Смертельна ДТП під Городком: Водій BMW X5 під час обгону спричинив масову аварію, загинув 33-річний чоловік
- У Львові чоловік вбив військослужбовця ТЦК
Коментарі