Трагедія у дитячому таборі під Києвом: подробиці загибелі 10-річного хлопчика (ФОТО/ВІДЕО)

Літній табір і досі не надав правоохоронцям жодного документа щодо своєї діяльності

ФОТО: ДСНС Київщини

Нагадаємо, що вчора, 3 серпня о 14:16 до оперативно — диспетчерської служби Обухівського району надійшло повідомлення про те, що у с. Ходосівка, по вул. Олімпійській на території комплексу “Olympic Village” під час купання на ставку потонув хлопчик 2013 року народження.

Керівник поліції Київської області Андрій Нєбитов розповів деталі трагедії.

 «Батьки знайшли перше ліпше оголошення про дитячий табір в інтернеті, на вулиці передали сина »вихователю«, а вчора, 3 серпня, приїхали в морг забрати тіло свого 10-річного Івана... Так закінчилось купання дітей в селі Ходосівка на території престижного комплексу відпочинку. Як виявилось, саме сюди тренер привів купатись вісьмох хлопчиків. В результаті, з води вийшли тільки семеро дітей, труп ще однієї дитини витягнули з дна водолази», - повідомив керівник поліції Київщини.

Фото: ДСНС Київщини

Нєбитов зазначив, що глибина озера, де купалися діти, сягала дев'ять метрів.

«Тренер, який відповідав за життя вихованців, нині затриманий. За залишення в небезпеці, що мало смертельні наслідки для дитини, 36-річному »вихователю« загрожує до восьми років позбавлення волі», - зазначив він.

До слова, вихователем у таборі працював тренер з футболу.

«Шокує те, що літній табір і досі не надав правоохоронцям жодного документа щодо своєї діяльності. І ця сумнівна установа, і самі батьки порушили всі правила безпеки, та поки не трапилась біда, чхати хотіли на ризик для життя дитини», - підсумівав Андрій Нєбитов.

varta1.com.ua: Новини

Ілона Мартинюк

Читайте також