Трагедія в Луцьку: лікарі розповіли про стан дівчини, яка вижила після падіння з балкона, вслід за сестрою

96b2ca8916cacc8d5f322e91db200642.jpeg
96b2ca8916cacc8d5f322e91db200642.jpeg

П’ятнадцятирічна дівчина, яка разом із двоюрідною сестрою випала з вікна сьомого поверху в Луцьку, 8 січня, зараз перебуває у медикаментозному сні йі до тями не приходила.

Про це розповів заступник генерального директора Волинського обласного дитячого територіального медичного об’єднання з хірургічної роботи Ігор Дородних, передає «ВолиньPost».

Лікар підкреслив, що зараз не можна дати жодних прогнозів, бо стан дитини — вкрай важкий. Дівчина перебуває у відділенні інтенсивної терапії Волинської обласної дитячої клінічної лікарні.

«Медикаментозний сон — необхідність за важких травм головного мозку», — додає Ігор Дородних.

За словами людей, які стали свідками страшної трагедії і першими кинулися на допомогу дівчатам, вони впали одна на одну і дитина, яка падала першою, пом’якшила падіння сестрі.

Трагічний випадок стався на вулиці Конякіна у Луцьку. Унаслідок падіння з сьомого поверху одна з дівчат — мешканка Луцького району, загинула.

Попередньо встановлено, що дівчата, перебуваючи у квартирі, котра розташована на сьомому поверсі багатоповерхівки, вийшли на балкон. Після чого одна із дівчат, жартуючи, почала перехилятися через перила. Вона не втримала рівновагу і почала падати. Інша дівчина схопила її за ноги, намагалася врятувати, однак не впоралася та випала вслід за нею.