Трагічна ніч у Києві: росія атакувала столицю балістичними ракетами (ФОТО)
Серед жертв є діти
У ніч проти четверга, 1 червня, загабники атакували Київ балістичними ракетами. Усі виявлені повітряні цілі збили сили й засоби української ППО, але внаслідок падіння уламків загинули троє людей. Є руйнування в трьох районах столиці.
Про це інформує Київська міська військова адміністрація.
У Києві внаслідок ворожого ракетного обстрілу в ніч проти 1 червня серед трьох загиблих - одна дитина, а не дві. Кількість травмованих - 10 людей, зокрема дитина.
Усі загиблі - мешканці Деснянського району столиці.
«Постраждалі: у Деснянському районі: 3 загиблих, з них 1 дитина (2012 р.н.) та 10 осіб травмовано, з них 1 дитина», - розповіли у КМВА.
«Сьогодні через російську ракету загинули двоє дітей. Дві невинні душі, у яких все життя було попереду. Ця трагедія сталася в День Захисту дітей. У цієї країни немає нічого святого. Мої думки та молитви з тим, хто переживає цю велику трагедію», - зазначив Уповноважений Президента України з прав людини Микола Кулеба.
Раніше повідомлялося, що росія готується до нової ракетної атаки.
Фото: Київська міська військова адміністрація
У Дніпровському районі столиці двоє людей отримали травми.
varta1.com.ua: Новини
Поліціянтам в Україні підвищать зарплати
Метою ухвалення законодавчого акта є закріплення мінімального, гарантованого рівня посадового окладу поліціянта
Президент розповів, хто представлятиме Україну на переговорах зі США у Саудівській Аравії
Україну на переговорах з американською делегацією у Саудівській Аравії представлятимуть четверо високопосадовців
Словаччина вже не розраховує на постачання російського газу через Україну
У словацькій компанії SPP не підтвердили створення дочірньої компанії в Україні для організації транзиту російського газу
Найкоментованіше
- Україна перетворилася на законну ціль, - парламентар Ірану
- У пунктах пропуску на кордоні з Польщею працюватиме новостворена група контролю пасажирських та вантажних перевезень
- У Рівному дівчата знімали відео під російську музику біля портретів загиблих Героїв
- Нардепам доведеться обирати між парламентом та фронтом, - Зеленський
- У Львові встановлять лавки з сонячними батареями
Коментарі