Трагедія на Рівненщині: на цементному заводі чоловік впав у бетонозмішувач
Поліція вже відкрила кримінальне провадження за частиною 2 статті 271 Кримінального кодексу України
У ніч із 12 на 13 березня під час виконання робіт загинув 50-річний працівник - чоловік впав у бетонозмішувач із цементом, і врятувати його не вдалося. Про це виданню ITV стало відомо з власних джерел.
Жахлива трагедія трапилася на цементному заводі у місті Здолбунів.
За попередньою інформацією, загиблий був жителем села Степанівка, що входить до Здолбунівської громади. Чоловік працював на заводі офіційно, і на момент нещасного випадку виконував свої професійні обов’язки. Медики, які прибули на місце події, лише констатували смерть.
Поліція вже відкрила кримінальне провадження за частиною 2 статті 271 Кримінального кодексу України, що передбачає відповідальність за порушення вимог законодавства про охорону праці. Наразі триває досудове розслідування, правоохоронці встановлюють всі обставини трагедії.
Загиблого вже поховали.
Раніше повідомляли, трагічний випадок на Тернопільщині: чоловік різав свиню, а загинув сам
Вдома на нього чекали дружина, син та донька.
varta1.com.ua: Новини
В Одесі підозрюваному у вбивстві Дем'яна Ганула обрали запобіжний захід (ФОТО)
Підозрюваний був командиром механізованого взводу військової частини А0666 — це 28-ма окрема механізована бригада імені Лицарів Зимового походу
Вбивство Дем'яна Ганула: відомі нові деталі про підозрюваного
Злочин, який стався в Одесі, глибоко шокував всіх
У ДТП на Хмельниччині загинув водій BMW (ФОТО/ВІДЕО)
Крім того, постраждала 43-річна водійка автомобіля Skoda Fabia, яку затисло в салоні понівеченої машини
Найкоментованіше
- Сімейний "бізнес": На Волині батько з двома синами незаконно вирощували та обробляли тютюн на 11 млн грн
- У Раді пропонують "ускладнити життя" ухилянтам
- У The Telegraph вважають, що Трамп може вийти з мирного процесу
- У Львові чоловік вбив військослужбовця ТЦК
- Зеленський дав обнадійливу заяву щодо закінчення війни
Найчитаніше
- Сімейний "бізнес": На Волині батько з двома синами незаконно вирощували та обробляли тютюн на 11 млн грн
- Поліція повідомила деталі вбивства військового ТЦК у Львові
- На Львівщині затримано голову сільської ради зі спільником
- Смертельна ДТП під Городком: Водій BMW X5 під час обгону спричинив масову аварію, загинув 33-річний чоловік
- У Львові підозрюваний у вбивстві військового ТЦК у суді визнав свою вину
Коментарі