Трагедія в Карпатах: під час походу загинув турист зі Львова
Рятувальники негайно провели реанімаційні заходи, однак, на жаль, врятувати людину не вдалося
20 березня 2025 року в Карпатах сталася трагедія – під час проходження туристичного маршруту в районі гори Мала Близниця (Рахівський район) раптово погіршилося самопочуття туриста зі Львова, 1969 року народження. Про це повідомила пресслужба ДСНС у Закарпатській області.
О 12:05 рятувальники отримали повідомлення про те, що чоловік потребує допомоги. Уже о 12:20 його знайшли, але він був без свідомості.
Фахівці Рахівської гірської пошуково-рятувальної групи негайно провели реанімаційні заходи, однак, на жаль, врятувати людину не вдалося.
О 17:40 тіло загиблого передали працівникам медичної служби.
Для проведення пошуково-рятувальної операції було залучено 4 рятувальників та 1 одиницю техніки.
Ця трагедія нагадує про важливість відповідальної підготовки до гірських походів та необхідність стежити за власним здоров’ям у складних погодних умовах.
Крім того, підрозділами гірської пошуково-рятувальної частини Аварійно-рятувального загону спеціального призначення Головного управління ДСНС України у Закарпатській області з початку року на аварійно- та пошуково-рятувальні роботи здійснено 64 виїзди та виходи у гори, в ході яких врятовано 63 людини. Також 30 особам було надано невідкладну долікарську допомогу. Ще 340 туристичних груп (загальною чисельністю 4661 особа) отримали консультації, зареєстровані або супроводжені туристичними маршрутами.
varta1.com.ua: Новини
Мільйон для молодих захисників: як отримати виплату за «Контрактом 18-24»
Ця ініціатива є важливим кроком у підтримці молодих військових, які з перших днів повномасштабного вторгнення боронять Україну.
У Тернополі 14-річна школярка намагалася скоїти теракт (ФОТО/ВІДЕО)
Діючи за отриманими інструкціями, учениця придбала в одному з магазинів міста необхідні компоненти та хімічні речовини, після чого самостійно виготовила вибуховий пристрій
Польща офіційно відмовилася відправляти війська для участі у миротворчій місії в Україні
Польща відмовляється відправляти своїх солдатів для участі в миротворчій місії в Україні
Найкоментованіше
- СБУ виявила понад 300 тис дол США під час обшуків у очільниці районної ВЛК
- У Краматорську затримали командира військової частини, який закупив неіснуючих дронів на 47 млн грн
- Зеленський заявив про високу ймовірність завершення війни найближчим часом
- Посадовці в/ч авіабригади на заході України продавали власникам громадського транспорту пальне призначене для польотів
- Опубліковано відео моменту влучання шахеда у Львові
Найчитаніше
- СБУ виявила понад 300 тис дол США під час обшуків у очільниці районної ВЛК
- У Краматорську затримали командира військової частини, який закупив неіснуючих дронів на 47 млн грн
- Синоптики уточнили, як довго в Україні будуть сильні морози
- Посадовці в/ч авіабригади на заході України продавали власникам громадського транспорту пальне призначене для польотів
- Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який вважався безвісти зниклим на Курщині
Коментарі