Трамп більше звинувачує Зеленського, ніж путіна через війну в Україні, - WP

За його словами, Україна повинна була піти на переговори з росією

Кандидат у президенти США від Республіканської партії Дональд Трамп перед виборами 5 листопада дедалі частіше звинувачує президента України Володимира Зеленського в тому, що він "ніколи не повинен був допустити початок війни" і що затягнув її на занадто довгий період. Про це повідомив The Washington Post аналітик Аарон Блейк.

За словами Трампа, Україна повинна була піти на переговори з Росією.

"Будь-яка угода, навіть найгірша, була б кращою, ніж те, що ми маємо зараз. Якби вони уклали погану угоду, це було б набагато краще", - заявив він.

Трамп менше готовий звинувачувати керівника Кремля Володимира Путіна в тому, що той почав повномасштабну війну, "ніж Зеленського в тому, що той не поступився".

Трамп на початку війни засудив її початок, але виключивши при цьому будь-які судження дій Росії.

"І навіть коли він говорив подібні речі, він часто робив акцент на провині адміністрації Байдена, а не Путіна", - йдеться в матеріалі.

Це може бути спробою збереження переговорної позиції, але Трамп все одно міг би сказати, що він прагне перемоги України, бо цього хоче переважна більшість американців, і засудити дію російського диктатора.

"Такі дії могли б чинити тиск на Путіна, показавши, що західний світ не збирається терпіти або узаконювати подібні дії. Замість цього Трамп тепер вважає, що в усьому винен Зеленський", - додав експерт.

varta1.com.ua: Новини

Коментарі

Читайте також

Найкоментованіше

  1. У Львові другу добу викопують останки на совєтському військовому меморіалі «Пагорб Слави» (ФОТО)
  2. Львівська міська рада запропонувала перевізникам рішення щодо зміни тарифів
  3. Над Львовом кружляв літак із позивним Welcome без реєстраційних даних: стало відомо, що це був за політ
  4. На Великдень у Львівській області застілля завершилося бійкою та різаниною, - пабліки (ВІДЕО)
  5. Військовозобов’язані зі статусом “обмежено придатних” зможуть скористатися цифровим форматом проходження ВЛК - МОУ

Найчитаніше

  1. У західних областях 12 добу тривають пошуки зниклої 13-річної Еріки Руснак: залучено операторів БпЛА і водолазів (ФОТО)
  2. На Великдень у Львівській області застілля завершилося бійкою та різаниною, - пабліки (ВІДЕО)
  3. Чорна звістка надійшла з Донеччини про загибель молодого захисника з Львівщини
  4. У МОН повідомили про заплановані перевірки студентів аби виключити випадки формального навчання
  5. У Львові після оприлюднення відео у соцмережах, притягнули до відповідальності водіїв-порушників