Трамп дав союзникам зрозуміти, що переконаний у перемозі Росії, - Bloomberg
Ці обставини викликають глибоке занепокоєння у Києва, який вважає, що тільки Вашингтон серед його союзників має силу змусити Путіна припинити війну
Президент США Дональд Трамп здійснив серйозне дипломатичне зрушення в бік порядку денного, який просуває Кремль.
Про це пише видання Bloomberg.
Під час переговорів зі своїм американським колегою російський президент Володимир Путін намагався виграти час - і йому це вдалося, оскільки після телефонної розмови Трамп дав зрозуміти, що відмовляється від вимог припинення вогню і погроз санкцій.
За словами людей, знайомих із перебігом закритих переговорів між Трампом і союзниками, президент США дав зрозуміти, що він переконаний у перемозі Росії, повторивши низку тез Кремля. Чим викликав побоювання у європейців, що США мають намір відходити від розрекламованого зобов'язання досягти швидкої мирної угоди.
"Трамп неодноразово критикував Зеленського - найпомітніше це було в Овальному кабінеті, - не чинячи водночас істотного тиску на Путіна, про що свідчить його відмова від погроз запровадити додаткові санкції, якщо Путін відмовиться від безумовного припинення вогню", - ідеться в матеріалі.
Читайте також: На кордоні з Румунією затримали іноземця з тютюновою контрабандою
Джек Вотлінг, старший науковий співробітник із сухопутних воєн у Королівському об'єднаному інституті оборонних досліджень у Лондоні, сказав, що дипломатичний відступ грає на руку Путіну:
"Росія не може підтримувати операції нескінченно, але наразі Москва вважає, що її вплив на Україну з часом наростатиме. І оскільки Трамп рішуче натякнув, що вийде з переговорів, російські військові мають намір активізувати свої операції".
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
В Україні запровадять обовʼязковий техогляд для всіх авто
Євросоюз нам поставив цей критерій змін до кінця 2027 року
Після ударів РФ ЄС підтвердив посилення підтримки України
ЄС надає підтримку по всій Україні, щоб вона змогла витримати і пережити цю війну терору
Зеленський оцінив роботу ППО під час нічної російської атаки
Зеленський додав, що проблему нестачі перехоплювачів для балістики він обговорив на зустрічі з нідерландським прем'єром
Найкоментованіше
- Громадянина Німеччини, який приїхав провідати родичів, мобілізували на Буковині - нардеп
- Скасування математики на НМТ викликало скандал в Україні
- На вʼїзді до Львова підпірна стінка вже наполовину готова
- Зеленський повідомив, що готовий просто зараз почати прямі перемовини з Путіним
- В Україні запустили нову дорогу до кордону з Польщею стратегічного значення
Найчитаніше
- Громадянина Німеччини, який приїхав провідати родичів, мобілізували на Буковині - нардеп
- У Києві водій влетів у пішохідну зону, багато загиблих
- На Львівщині у ДТП автомобіль опинився у кюветі
- Оцифрування трудових книжок просять відтермінувати до завершення воєнного стану
- На Донеччині загинув Герой зі Львівщини Ігор Жук
Коментарі
Ну що скільки санкцій Трамп ввів коли так явно натякав у Труз Соціал підбодрюючи радість дурних, які копалини віддавали? Ну і друге: хто ж винен що росія перемагає при Трампі "при якому війна б не почалась"? Що Трамп що Зеленський і 338-м можуть хіба податки з копалин ділити кому данина а кому залишок, а протистояти путіну - то схоже не їх рівень. Закінчувачі війни, вибори, "дуже хороші новини наступного вирішального тижня", бляха, граються з емоціями українців без докорів сумління.