Трамп хоче укласти із Зеленським угоду на 500 мільйонів доларів
Угода стосується доступу до рідкісноземельних мінералів та газу в Україні
Президент США Дональд Трамп заявив, що хоче укласти із президентом України Володимиром Зеленським угоду на 500 мільйонів доларів про доступ до рідкісноземельних мінералів та газу в Україні в обмін на гарантії безпеки в будь-якому потенційному мирному врегулюванні.
Про цей намір американський президент сказав у інтервʼю виданню The New York Post.
Щодо Ірану Трамп заявив, що також хотів би укладання угоди щодо неядерної продукції. "Я б вважав за краще це, ніж розбомбити їх до біса. Вони не хочуть вмирати. Ніхто не хоче вмирати", - заявив глава Білого дому.
"Якби ми уклали угоду, Ізраїль не бомбив би їх", - прямо сказав Трамп.
Але він не став розкривати подробиці будь-яких потенційних переговорів з Іраном: "Я міг би сказати те, що я повинен їм сказати, і я сподіваюся, що вони вирішать, що не збираються робити те, що вони зараз думають зробити. І я думаю, що вони справді будуть щасливі", - завуальовано сказав Трамп.
Читайте також: Трамп провів телефонну розмову з путіним
Щодо того, що він запропонує Ірану натомість, він сказав: "Я не можу цього сказати, тому що це надто огидно. Я не буду їх бомбити".
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
Поліція розслідує стрілянину в школі на Закарпатті як теракт
Поліція перевіряє канали комунікації, через які здійснювався вплив на неповнолітнього
Зеленський оцінив роботу ППО під час нічної російської атаки
Зеленський додав, що проблему нестачі перехоплювачів для балістики він обговорив на зустрічі з нідерландським прем'єром
Як правильно пити сидр у теплий сезон: температура, келих, поєднання з їжею і типові помилки
Багато хто п’є його як газовану воду — прямо з пляшки, максимально холодним — і втрачає половину смаку
Найкоментованіше
- Україні доведеться визнати територіальні втрати, - Мерц
- росія не має доброї волі, її треба примушувати, - Зеленський
- Європа готується до затяжної війни в Україні, - NYT
- У Чернівцях скасували концерт Анастасії Приходько, яка заявила, що вона говорить “київською російською мовою”
- Партнери України будуть використовувати український фронт як полігон для тестування своїх оборонних розробок
Найчитаніше
- Підтверджено загибель зниклого безвісти на Курщині воїна з Львівської області Павла Горошка
- Львів 29 квітня попрощається із двома захисниками та захисницею України
- Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який вважався безвісти зниклим з 2023 року
- У Польщі знайшли мертвою українку із Закарпаття, яку польські поліцейські розшукували кілька днів
- У Львові у парку знайшли мертве немовля
Коментарі