Трамп: Ми маємо достатньо ядерної зброї, аби підірвати світ 150 разів
Президент США наголосив на важливості денуклеаризації, але водночас заявив про необхідність відновлення ядерних випробувань, посилаючись на дії Росії та Північної Кореї.
Президент Сполучених Штатів Дональд Трамп в інтерв’ю телеканалу CBS NEWS зробив резонансну заяву щодо ядерного арсеналу країни, наголосивши на його надмірній потужності та необхідності обговорення денуклеаризації.
«У нас більше ядерної зброї, ніж у будь-якої іншої країни. Росія посідає друге місце. Китай — дуже віддалене третє, але у них із нами будуть рівні показники через п'ять років», — заявив Трамп.
Він підкреслив масштаби наявного арсеналу: «У нас достатньо ядерної зброї, щоб підірвати світ 150 разів. Росія має багато ядерної зброї, і Китай матиме її багато».
Президент США зазначив, що обговорював питання денуклеаризації як з президентом Росії Володимиром Путіним, так і з очільником КНР Сі Цзіньпіном, назвавши це «дуже важливою річчю».
Водночас Дональд Трамп висловився за відновлення випробувань ядерної зброї Сполученими Штатами, мотивуючи це діями інших країн.
«Справді потрібно (випробовувати ядерну зброю – ред.), і причина, чому я це кажу, полягає в тому, що Росія оголосила, що вони збираються проводити тестування. Якщо ви помітили, Північна Корея постійно проводить тестування. Інші країни проводять тестування. Ми — єдина країна, яка не проводить тестування. І я не хочу, щоб ми були єдиною країною, яка не проводить тестування», — додав він.
varta1.com.ua: Новини
Уряд об’єднав виплати та 3000 км від УЗ у пакет «зимової підтримки»
Ініціатива, що включає фіксовані тарифи, субсидії, грошову допомогу та безкоштовні поїздки, має стартувати в грудні 2025 року.
Нові системи ППО Patriot від Німеччини вже в Україні – Зеленський
Президент наголосив, що кожне посилення протиповітряної оборони наближає завершення війни, оскільки зменшує мотив Росії до продовження терору.
Власюк розповів, які санкції можуть увійти до 20-го пакета ЄС
Україна пропонує ввести обмеження проти тіньового флоту, неохоплених олігархів та осіб, причетних до викрадення дітей, а також посилити "кінетичні" санкції
Найкоментованіше
- росія може завдати масованого удару на Різдво, - Зеленський
- В Україні 7 січня відзначатимуть нове свято, яке ініціював Зеленський
- Українцям з 2026 року для виходу на пенсію у 60 років потрібно буде мати 33 роки офіційного стажу
- Зеленський заявив, що люди з тимчасово окупованих територій не будуть голосувати на референдумі
- Папа Римський Лев XIV запропонував "24 години миру" після масованих російських атак по Україні
Найчитаніше
- В Україні 7 січня відзначатимуть нове свято, яке ініціював Зеленський
- Пішов з життя легендарний ведучий львівського телебачення Петро Остапишин
- У Верховній Раді хочуть обмежити «можливості для ухиляння» від служби студентам-чоловікам
- Стало відомо про загибель молодого десантника з Львівщини: 26 грудня «на щиті» повертається воїн Володимир Олексин
- Мобілізацію та воєнний стан в Україні можуть скасувати - Зеленський
Коментарі
Так тестування чи випробування?