Трамп назвав Зеленського перешкодою для мирних переговорів
Президент США заявив, що Путін нібито готовий до угоди, тоді як українська сторона демонструє меншу готовність до компромісів
Президент США Дональд Трамп вважає, що саме Володимир Зеленський, а не очільник Кремля, є головною перепоною на шляху до завершення війни. Про це Трамп сказав в інтерв’ю агентству Reuters.
На думку Дональда Трампа, російський диктатор Володимир Путін виявляє більшу схильність до завершення бойових дій, ніж українська влада. Коментуючи зусилля США щодо врегулювання конфлікту, Трамп прямо звинуватив українського президента у затягуванні процесу.
«Я думаю, що він готовий укласти угоду. Я думаю, що Україна менш готова укласти угоду», — зазначив Трамп.
Коли журналісти запитали президента США, чому дипломатичні зусилля досі не зупинили найбільшу війну в Європі з часів Другої світової, він відповів одним словом: «Зеленський».
Попри різку риторику, Дональд Трамп не виключає можливості прямого діалогу з президентом України. Він підтвердив готовність зустрітися з Володимиром Зеленським під час Всесвітнього економічного форуму в Давосі, якщо той відвідає захід.
«Я б зустрівся, якщо він там буде. Я буду там», — додав президент Сполучених Штатів.
Нагадаємо, раніше Володимир Зеленський неодноразово наголошував, що Україна готова до миру, але лише на основі «формули миру», яка передбачає повне відновлення територіальної цілісності держави.
varta1.com.ua: Новини
На Львівщині судитимуть адвокатку та її спільника за хабар
Зловмисники обіцяли клієнту вплинути на посадовців міськради та суддю у справі про визначення місця проживання дитини
У київській школі учень напав із ножем на вчительку та однокласників
Напад стався вранці у понеділок: нападника затримали, на місці працюють екстрені служби та поліція.
Папа Римський Лев XIV засудив російські удари по енергетиці України
Понтифік висловив занепокоєння через атаки на цивільну інфраструктуру в умовах сильних холодів та закликав світову спільноту до активізації зусиль для досягнення миру.
Найкоментованіше
- ТЦК та поліція вилучатимуть в українців гучні мотоцикли та передаватимуть ЗСУ
- МВФ вимагає від України до кінця березня підняти податки
- На війні загинув син генерала СБУ
- У Львові планують призупинити безкоштовні пересадки та обмежити пільговий проїзд у громадському транспорті
- У Львові медбрат військового госпіталю погрожуючи пістолетом звільнив брата від ТЦК
Найчитаніше
- На війні загинув син генерала СБУ
- Громадяни України мають сплачувати податки за подарунок або спадщину від нерезидента
- У селі на Львівщині в закинутій будівлі знайшли тіло чоловіка
- У Львові медбрат військового госпіталю погрожуючи пістолетом звільнив брата від ТЦК
- Увага! У Львові безвісти зник чоловік
Коментарі