Трамп назвав Зеленського єдиним, кому не подобається його мирний план
Президент США додав, що американський мирний план складається «з чотирьох або пʼяти пунктів». Трамп уточнив, що переговорний процес є складним, оскільки передбачає розподіл територій
Президент США Дональд Трамп заявив, що президент України Володимир Зеленський нібито єдиний, хто не підтримує мирний план, запропонований Сполученими Штатами для завершення війни. Таку заяву американський лідер зробив під час спілкування з журналістами в Білому домі.
При цьому, за словами Трампа, все оточення українського президента нібито підтримує цей проєкт.
Дональд Трамп заявив, що очікував швидшого укладення мирної угоди, але процес затягується. На думку Трампа, головна перешкода - позиція особисто Володимира Зеленського.
«Я думав, що ми дуже близькі до укладення угоди з Росією. Я думав, що ми дуже близькі до укладення угоди з Україною. По суті, за винятком самого президента Зеленського, його людям подобається проєкт угоди», – сказав Трамп.
Президент США додав, що американський мирний план складається «з чотирьох або пʼяти пунктів». Трамп уточнив, що переговорний процес є складним, оскільки передбачає розподіл територій.
Дональд Трамп також зауважив, що домогтися завершення російсько-української війни є в «тисячу разів складніше», ніж укласти домовленість у сфері нерухомості.
varta1.com.ua: Новини
На Львівщині під час рейдів склали вісім адмінматеріалів на водіїв автобусів
Жителів Львівщини закликають активно повідомляти про будь-які порушення, пов'язані з роботою громадського транспорту, зокрема про недотримання розкладу чи схеми руху перевізниками
Українці можуть оплатити продукти за "Зимову 1 000": список супермаркетів
Понад 1160 магазинів по всій країні підтримують програму "Зимова 1 000"
На Львівщині ввели карантин через випадок сказу
Випадок сказу був виявлений у лисиці, яку добули в мисливських угіддях Перемишлянського міського товариства мисливців і рибалок “Лісівник”, що розташовані поблизу села Станимир
Найкоментованіше
- Квартири, у яких роками ніхто не живе, будуть передавати у користування переселенцям
- У Києві чоловік вибіг на лід, що уникнути ТЦК, але випадково провалився у воду
- Чорна звістка з фронту прилетіла в багатодітну родину на Львівщину: загинув молодий батько трьох дітей
- У Генштабі уточнили, куди відправляють військових, які повернулися із СЗЧ
- На трасі «Київ-Чоп» виявили перевізника, який змушував водіїв працювати понад норму
Найчитаніше
- Квартири, у яких роками ніхто не живе, будуть передавати у користування переселенцям
- Зеленський підписав указ про зміни у військовій службі у ЗСУ
- На трасі «Київ-Чоп» виявили перевізника, який змушував водіїв працювати понад норму
- У МВС пояснили ДНК-експертизу у справі Назара Далецького
- У Генштабі уточнили, куди відправляють військових, які повернулися із СЗЧ
Коментарі