Трамп не збирається вводити санкції проти Росії – NYT
Президент США вимагає від усіх країн НАТО відмовитися від російської нафти
Президент США Дональд Трамп, ймовірно, не запроваджуватиме нових санкцій проти Росії. Причиною цього, як пише видання The New York Times, є невиконання європейськими країнами його ключових вимог.
Видання нагадало, що раніше Трамп висунув умову для введення нових обмежень: санкції будуть запроваджені, лише якщо всі країни-члени НАТО припинять закупівлі російської нафти та введуть високі мита для Китаю.
У телефонній розмові з європейськими лідерами Трамп закликав їх якомога швидше скоротити імпорт російської нафти. Проте, як зазначає NYT, найбільші покупці, такі як Угорщина та Туреччина, навряд чи погодяться на це. Тому експерти видання вважають, що ця умова, швидше за все, не буде виконана.
Журналісти також нагадали, що Трамп уже неодноразово заявляв про намір вжити заходів проти Росії, але щоразу знаходив спосіб уникнути цього.
varta1.com.ua: Новини
Спецпризначенці ГУР уразили російський ЗРК «Бук» вартістю в понад 40 млн доларів
Ураження цілі відбулося поблизу населеного пункту Олександрівка на Запоріжжі
Politico назвало причину, чому Путін не готовий припинити війну проти України та Заходу
За словами аналітиків, Путін діє за логікою "зараз чи ніколи", а туманні пояснення Кремля є частиною навмисної стратегії тиску, залякування та перевірки НАТО на готовність до відповіді.
ЗМІ: Трамп сумнівається у своїй здатності впливати на Путіна
Як зазначається, Дональд Трамп визнає, що його спроби змусити Путіна припинити війну в Україні не принесли результату, і перекладає відповідальність на європейських партнерів.
Найкоментованіше
- росія може завдати масованого удару на Різдво, - Зеленський
- Українцям з 2026 року для виходу на пенсію у 60 років потрібно буде мати 33 роки офіційного стажу
- Зеленський заявив, що люди з тимчасово окупованих територій не будуть голосувати на референдумі
- Папа Римський Лев XIV запропонував "24 години миру" після масованих російських атак по Україні
- Церква, мова, віра: Зеленський повідомив, яку формулу у мирній угоді запропонувала Україна
Найчитаніше
- В Україні 7 січня відзначатимуть нове свято, яке ініціював Зеленський
- Пішов з життя легендарний ведучий львівського телебачення Петро Остапишин
- У Верховній Раді хочуть обмежити «можливості для ухиляння» від служби студентам-чоловікам
- Стало відомо про загибель молодого десантника з Львівщини: 26 грудня «на щиті» повертається воїн Володимир Олексин
- Мобілізацію та воєнний стан в Україні можуть скасувати - Зеленський
Коментарі
Нащо Трампу впрятагись проти сильнішої Росії за тоталітарну Україну, яка силою ловить масово людей на війну оголосивши мільйони "злочинцями" одночасно крадучи гроші, брешучи постійно, не пустила навіть батька до вбитої українки у США? З точки зору Трампа все логічно.