Трамп розвертає свою політику щодо України, - NYT
Київ досі підтримує співпрацю з Дональдом Трампом, попри зосередженість його адміністрації на Близькому Сході та Китаї
Останні заяви Дональда Трампа, в яких він висловлює невдоволення Путіним, свідчать про успіх України у спробах пояснити президенту США, хто є справжнім винуватцем відсутності домовленостей про мир. Про це пише The New York Times із посиланням на думки українських депутатів.
Посилення російських ударів по тилових містах України не залишило Трампу іншого вибору окрім подальшої підтримки України.
"Ми збираємося надсилати більше зброї Україні. Ми повинні. Вони повинні мати змогу захистити себе", – сказав Трамп.
Народна депутатка від партії "Європейська солідарність" Ірина Геращенко написала у своїх соцмережах, що ця заява є "сигналом політичних змін" у Вашингтоні. Вона вважає це заслугою не лише європейських союзників України, які тиснули на Білий дім, але й самої Росії, яка посилила свої варварські атаки.
Ще одним позитивним сигналом для України є повідомлення сенатора Ліндсі Грема, який напередодні анонсував, що давно очікуваний законопроект про нові пекельні санкції проти Росії нарешті почнуть розглядати в Сенаті.
Нардепка Галина Янченко заявила в інтерв'ю, що Україні вдалося продемонструвати адміністрації Трампа, що саме Москва, а не Київ, відповідальна за відсутність прогресу у мирних переговорах.
Голова комітету з питань зовнішньої політики Олександр Мережко наголосив, що Київ досі підтримує співпрацю з Дональдом Трампом, попри зосередженість його адміністрації на Близькому Сході та Китаї.
"Тепер він розуміє, що не може очікувати від Путіна серйозних переговорів. Швидкого припинення вогню не буде", – сказав Мережко.
varta1.com.ua: Новини
Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який вважався безвісти зниклим з 2024 року
Микола 10 січня 2024 року був призваний на військову службу в Збройні Сили України
росія вперше атакувала Україну 741 засобом повітряного нападу, - ПС
Зафіксовано влучання засобів повітряного нападу противника у 4 локаціях
росія атакувала Україну "кинджалами" та шахедами
Повітряні сили повідомили про велику кількість ворожих ударних БпЛА над майже всіма областями країни
Найкоментованіше
- У Раді пропонують "ускладнити життя" ухилянтам
- У The Telegraph вважають, що Трамп може вийти з мирного процесу
- Зеленський дав обнадійливу заяву щодо закінчення війни
- У ТЦК пояснили, коли військового звільнять від відповідальності за СЗЧ
- Учасниця двох Олімпіад з України прийняла російське громадянство
Найчитаніше
- На Львівщині затримано голову сільської ради зі спільником
- Поліція повідомила деталі вбивства військового ТЦК у Львові
- У Львові чоловік вбив військослужбовця ТЦК
- Смертельна ДТП під Городком: Водій BMW X5 під час обгону спричинив масову аварію, загинув 33-річний чоловік
- У Львові хлопець вдарив ножем чоловіка, який заступився за жінку (ФОТО)
Коментарі
Цікаво якщо почнеться війна між США та росіею хто переможе? Бо то два колоса на глиняних ножках