Трамп уточнив, чому росія "не винна" у війні
Він вважає, що Джо Байден та президент України Володимир Зеленський говорили “неправильні речі”
Президент США Дональд Трамп заявив, що Росію можна було "легко відрадити" від нападу на Україну, але його попередник Джо Байден та президент України Володимир Зеленський говорили “неправильні речі”. Про це він сказав в інтерв'ю політичному оглядачу Fox News Браяну Кілміду.
"Так, Росія атакувала, Росія напала, але у них не було причин для нападу. Ви могли його [президента РФ Володимира Путіна] відрадити. У нього не було жодних підстав для нападу", — пояснював американський президент.
Трамп вкотре висловив переконання, що “цієї війни не повинно було бути”, якби з президентом держави-агресорки говорили “правильно”.
“Щоразу, коли я кажу, що Росія не винна, на мене завжди накидаються фейкові новини. Але я кажу вам, Байден говорив неправильні речі. Зеленський говорив неправильні речі... Але Росію можна було так легко відрадити від цього. Це ніколи не повинно було стати війною. І всі ці мертві люди не повинні були загинути, і всі ці міста не повинні були бути зруйновані", – сказав президент США.
varta1.com.ua: Новини
Підозрюваним у вбивстві Ганула є військовий, який перебував у СЗЧ, - Нацполіція
Під час обшуку в нього вилучили пістолет, а також гранати
Стефанішина назвала рік вступу України до ЄС
Серйозність намірів ЄС також можна оцінювати по зусиллях Угорщини з блокування їх реалізації
росія не оточувала тисячі українських військових на Курщині, - Forbes
Українські війська, що вижили, покинули Курськ, залишивши техніку, але врятувавши тисячі життів
Найкоментованіше
- росія може завдати масованого удару на Різдво, - Зеленський
- Зеленський привітав українців зі святами та озвучив "побажання" путіну
- Набір у патрульну поліцію Львівської області триває
- ПриватБанк після резонансного інциденту запустив гарячу лінію для ветеранів та людей з інвалідністю
- В Україні 7 січня відзначатимуть нове свято, яке ініціював Зеленський
Найчитаніше
- В Україні 7 січня відзначатимуть нове свято, яке ініціював Зеленський
- Пішов з життя легендарний ведучий львівського телебачення Петро Остапишин
- Співачка Олена Тополя поділилася реакцією дітей на розлучення з чоловіком
- Стало відомо про загибель молодого десантника з Львівщини: 26 грудня «на щиті» повертається воїн Володимир Олексин
- ПриватБанк після резонансного інциденту запустив гарячу лінію для ветеранів та людей з інвалідністю
Коментарі
Підстав не було, ну то навіщо напав???
Чорні жарти у Трампа або він дурень чи не знає вже як пояснити свою зачарованість путіном. "Легко було відрадити" оце загнув. Не зає що вимагали москалі і вимагають? Може насправді Трамп просто неписьменний як у фільмі "Пікселі" і це все поясює, інакше на чолі США аморальна людина. Бо нехай йому неподобається Зеленський якого вважає "євреєм", який "видурив у Байдена гроші" чи за минуле "недорослідування сина Байдена конкурента на виборах" але виправдовувати під це путіна і росіян вимагати копалини (невідомо чого Зеленський кокетничає коли його Волц прямим текстом примушує не питаючи згоди) заперечувати що росія агресор і намагатись закріпити російське захоплення територій залишити непокараним? Самі американці в шоці і на CNN декілька статей про це, коли раніше не приділяли стільки уваги Україні.