Трамп відмовився від найжорсткіших санкцій проти Росії, - WSJ
Президенту США пропонувалося три варіанти економічних обмежень, але він відмовився від найжорсткішого, спрямованого на промисловість.
Президент США Дональд Трамп, попри "втрату терпіння" щодо російського правителя Володимира Путіна, вирішив не запроваджувати найжорсткіший варіант санкцій проти РФ, оскільки все ще прагне переговорів. Про це повідомляє The Wall Street Journal.
За даними видання, пакети санкцій, спрямовані проти російської нафтової галузі, були розроблені та готові до застосування протягом декількох місяців. Трампу було представлено три плани:
- Жорсткий варіант: Спрямований безпосередньо на російську промисловість і високопоставлених керівників.
- Середній варіант: Спрямований на російську енергетичну галузь.
- М'який варіант: Передбачав більш обмежені санкції.
"Трамп вибрав середній варіант", — йдеться у статті.
Як зазначив колишній спецпредставник президента США по Україні Курт Волкер, Трамп залишає деякі питання відкритими, оскільки "він все ще дуже хоче укласти угоду з Путіним".
Представники адміністрації Трампа вважають, що останні санкції проти основних нафтових гігантів Росії — «Роснєфті» та «Лукойла», які були запроваджені 22 жовтня Міністерством фінансів США, можуть кардинально змінити ситуацію в економіці.
Сам Трамп наголосив, що економічні обмеження можуть дати результати вже протягом пів року. Водночас США також закликали Росію негайно погодитися на припинення вогню в Україні.
varta1.com.ua: Новини
Зеленський заявив, що Китай не зацікавлений у перемозі України та допомагає РФ
Президент наголосив, що Пекін не бажає єдності Європи та США, а також не зацікавлений у слабкій позиції Москви.
"Львівобленерго" пояснило, чому не існує графіків аварійних відключень
У компанії наголосили: такі вимкнення вводяться раптово за розпорядженням "Укренерго" і їх неможливо планувати наперед.
Спецоперація ГУР у Ставрополі: ліквідовано щонайменше трьох російських десантників
Військовослужбовці належали до 247-го Кавказького козачого полку ВДВ, який брав участь у війні проти України з 2014 року.
Найкоментованіше
- Середня зарплата в Україні перевищила 30 тис грн
- ДБР повідомило про підозру керівнику відділу Львівського обласного ТЦК
- путін не готовий до компромісу, - ISW
- Трамп заявив, що домовився з путіним про призупинення ударів по Україні
- Зеленський доручив не нараховувати плату за тепло, яке було відсутнє під час енергетичних аварій
Найчитаніше
- В Укргідрометцентрі уточнили, яка погода чекає українців в перші дні лютого
- У Львові сформовано бригади, які чергують цілодобово, - ЛМР
- Увага! На Львівщині сталася смертельна ДТП
- Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який з травня 2024 року вважався зниклим безвісти
- У понеділок на Львівщину повертається загиблий Герой Назарій Дуркот
Коментарі
Побачимо що скаже Кітай та Індія