Трамп відреагував на заяву путіна щодо припинення вогню

Він сказав, що готовий поговорити з очільником Кремля, щоб забезпечити припинення вогню

Дональд Трамп відреагував на заяву очільника Кремля Владіміра Путіна щодо "30-ти денного перемир’я" у російсько-українській війні. Про це він сказав під час зустрічі із генеральним секретарем НАТО Марком Рютте, пише Sky News.

Трамп заявив, що Путін "зробив дуже багатообіцяючу заяву, але вона не була повною". 

Він сказав, що готовий поговорити з очільником Кремля, щоб забезпечити припинення вогню.

Трамп розповів, що його посланник Стів Віткофф веде "серйозні переговори в Росії" й очікується, що він незабаром зустрінеться з Путіним.

"Сподіваюся, Росія вчинить правильно", – сказав американський президент.

Нагадаємо, Путін заявив, що "згоден" із пропозицією США припинити бойові дії, але це має "привести до довгострокового миру".

varta1.com.ua: Новини

Коментарі

ВТ
Вилка Трампу-Путіну

От і побачимо тепер чи Трамп раптом "забуде" "швидке закінчення" і "почекає поки путін буде думати і думати", а санкції були для України яка "нехотіла миру за 24 год". Бо це російське: "згоден одружитись, але підрости на 20см" - це "незгоден". І не чути що там ще по "територіальним поступкам України обіцяли розглянути США для росії" після "оголошення перемиря", скільки скормити України і українців хочуть трампісти заради "миру" недопомагаючи і боячись росії? Путін гратиме подовше в "хочу миру, але зараз не буду - треба обсудити" і намагатиметься виторговувати повторну зупинку зброї і ще якісь обіцянки ще і ще, чекаючи коли закінчаться байденівські запаси ракет снарядів і тоді чхати на Трампа буде відверто і прямо, а не зараз підсміючись. Другий варіант кгбістської гри гірший бо не дає часу знайти альтернативу США - може вдарити "орешніком" демонструючи "повну перевагу" Трампу для "обговорення Херсону і Запоріжжя,а не просто "перестати стріляти" чим уже дурили москалі і Трамп вірить

Читайте також